Romana zmatkuje a večeři podává pozpátku!

Romana (45) své hosty pozve na zahradu půjčeného domu, kde nad hlavou rachotí letadla.
Špionážní letadlo - Prostřeno!

Zato ve čtvrtek se hostitelce moc dařit nebude. Slovenka Romana vzhledem ke své složité životní situaci večeři připravuje ve vypůjčeném domě od kamarádky. Momentálně řeší bydlení, je sama s dcerou, která zůstala na Slovensku, a na výhře jí tak hodně záleží. Bohužel, úměrně tomu je hodně nervózní. Dokonce tak, že zmatkuje a nestíhá, proto musí pozměnit pořadí svého menu. Aby se hosté netrápili hlady, podává večeři pozpátku. Jako první dostane překvapená návštěva dezert, který je nepečený a nic moc. Tento týden se už určitě podávaly lepší moučníky! Soupeři dostanou piškoty se zakysanou smetanou a banány.

Romany příběh

Romany příběh - Prostřeno!
Romany příběh - Prostřeno!

Celkem obyčejný je i předkrm se slovenskou vánoční klobáskovo-česnekovou pomazánkou na neopečené bagetě, i když původně byl v menu slíbený toust. Hlavní chod dá vyučené kuchařce Romaně nejvíc zabrat především kvůli knedlíkům. Kynuté těsto jí ve škole prý nikdy moc nešlo a taky už vyšla ze cviku. Nakonec si knedlíky museli dodělat sami hosté a Romaně ukázali, jak na to. Prostě propadák… Hostitelka si ale najde čas aspoň na to, aby večeři servírovala ve slušivém kroji, spíš rakouském než slovenském. Zvláštní… jako celá Romana. A Ondřej jí rovnou řekne, že mu bůček s červeným zelím a s knedlíky stejně nechutná. To Romanu dorazí a vypadá ještě smutnější než normálně. Stihne v tomhle presu uspořádat ještě nějakou zábavu a udělat úkol týdne?

Komplikace s těstem

Těsto se komplikuje - Prostřeno!
Těsto se komplikuje - Prostřeno!

 

A nezapomneňte, že máte premiérovou šanci ohodnotit soutěžící. Takže neváhejte a dejte Romaně bodů tolik, kolik si podle vás zaslouží. Navíc můžete vyhrát 5000 Kč.

Sledujte Prostřeno! od 17.50 na Primě.

Pořad Prostřeno! vysíláme od pondělí do pátku v 17:35 na Primě

Revoluce v Prostřeno! Hlasujte pro vašeho favorita a vyhrajte 5000 Kč!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama