Rudolf Pokorný

Pracuje jako mikrobiologický laborant a metrolog. Vystudoval střední zdravotnickou školu, obor zdravotní laborant.
Vstoupit do diskuse- 598 názorů

Žije s přítelkyní, doma jim dělá společnost čivava Pupíček, tam ale vařit nebude, uvaří v maminčině bytě. Do pořadu se sám nepřihlásil a ani neví, kdo to udělal, protože nikdo z jeho blízkých se k tomu nepřiznal. Vzal to ale jako výzvu, kterou přijal, protože rád vaří. Pokud by vyhrál, výhru by rozdělil mezi rodinu. Půlku by dal matce a sestře a druhou bratrovi, který ho kdysi bezúročně založil, když rozjížděl svůj byznys. 

Charakter:
Sám o sobě tvrdí, že je „optimisticko-flegmatický cholerik“.

Zájmy:
Dříve měl hodně koníčků a nyní už má „jen“ dva: vede herní kanál Pařanský ráj a také zahraniční kanál Little English Games.

Vztah k vaření:
Dříve vařil osm let doma jen on sám, nyní se s přítelkyní z časových důvodů už střídají. Pořád ho to baví, rád v kuchyni experimentuje, vaří pro radost, často rychlá jídla, jako jsou špagety a čína. 

Chutě:
Miluje těstoviny, hlavně boloňské špagety. 

Nesnáší:
Dršťkovou polévku, skopové maso a kozí mléko. Při stolování mu mlaskání a mluvení nevadí, zato mu vadí křiváci a hloupí lidé. 

Motto:
Cíl je sen, ke kterému napíšeme datum, nic velkého nebylo vytvořeno bez nadšení. Člověk je tím, čemu věří.

Očekávání:
Rád by se zviditelnil a zkusil své štěstí.

Historka z vaření:
Jednou při pečení vanilkových rohlíčků (dlouho pracně tvarovaných do dokonalého tvaru) se při pečení spojily v jednu velkou placku. Rudolf to vyřešil tak, že z placky vytvořil kuličky, které obalil v cukru, a toto cukroví pak mělo velký úspěch. 

Reklama
Vstoupit do diskuse- 598 názorů
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama