Růžena Boháčková

Růžena má základní vzdělání. Pracovala jako prodavačka potravin, pomocná síla v kuchyni a jako uklízečka. Nyní je na nemocenské dovolené.
Vstoupit do diskuse- 80 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Růžena vyrůstala v dětském domově Hora sv. Kateřiny, kde byla do osmnácti let. Poté se provdala do Jirkova za bývalého manžela, se kterým má dvě úžasné děti Markétu (21 let) a Jiříka (18 let). Po sedmi letech manželství se rozvedla a s dětmi se odstěhovala do Mostu. V Mostě žila deset let a pracovala jako uklízečka v nemocnici. Poté potkala nového partnera, se kterým má dceru Emičku (5 let). Vztah s partnerem je komplikovaný a nežijí společně. Do pořadu ji přihlásila její dcera. Kdyby Růžena vyhrála, peníze by rozdělila mezi své děti. Menu sestavila z jídel, která jí chutnají, a jako zábavu si pro své hosty připravila imitaci hry Partička.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je milá, realistická a někdy i výbušná. Celkově je mírumilovná a má velké srdce.

Zájmy:
Ve volném čase ráda tančí, zpívá a baví ji vaření.

Vztah k vaření:
K vaření má velmi kladný vztah.

Chutě:
Mezi její oblíbená jídla patří kachna s karlovarským knedlíkem, dobré červené zelí a pivo.

Nesnáší:
Při společném jídle jí vadí nimrání se v jídle. Nikdy by nesnědla ovar a dršťky.

Motto:
V životě se řídí mottem: „Zdraví, štěstí a úsměv dětí.“

Očekávání:
Těší se na nové zkušenosti, adrenalin a ráda pozná nové lidi.

Vstoupit do diskuse- 80 názorů

reklama