Samuel Weissar

Samuel je studentem na střední škole v Rokycanech – oboru gastronomie. Střední škola Rokycany, kam Samuel dochází, nabízí komplexní přípravu ve středním vzdělání s výučním listem či maturitní zkouškou v opravdu perspektivních oborech.
Vstoupit do diskuse- 306 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Působí v Rokycanech od roku 1993, ale tradice některých jejich oborů vzdělání sahá až do roku 1945. Tehdy měla škola název Učňovská škola a sídlila v Hrádku u Rokycan. Nedílnou součástí přípravy žáků na budoucí povolání je odborný výcvik. Ten probíhá pod vedením učitelů odborného výcviku jak ve školních dílnách, tak i na smluvních pracovištích partnerských firem. Pro žáky také připravují velké množství mimoškolních aktivit, jako jsou exkurze, workshopy a další. V rámci gastro oborů se žáci podílejí na přípravě rautů při slavnostních akcích města. Škola provozuje svářečskou školu a autoškolu. Samuel má dva bratry – starší je Kamil a mladší Benedikt. Do pořadu ho přihlásila jeho učitelka – když mu volala s nabídkou, aby to vyzkoušel a reprezentoval jejich školu, tak ho to nejdřív vyděsilo, ale po pár vteřinách mu došlo, že by to mohlo být opravdu „cool“, a nabídku přijal. Pokud by vyhrál, tak by si pořídil dobrou grafickou kartu, nějaké knihy a nakoupil by i dárky pro své blízké. Jako zábavu si pro své hosty připraví skládání origami. Tato jídla si vybral, protože se mu líbí a má rád všechny použité suroviny.

Charakter:
Sám o sobě tvrdí, že je extrovert. Většinou je klidný a nerad je naštvaný. Většinou si ze všeho a všech dělá legraci.

Zájmy:
Ve volném čase rád chodí do skauta, běhá orientační běh, skládá origami a hraje počítačové hry. Má rád anime a hudbu. Příležitostně lyžuje, plave a jezdí na kole.

Vztah k vaření:
Vaření má opravdu rád už proto, že moc rád jí. Baví ho vařit s někým, protože je to zábava.

Chutě:
Má rád vše sladké a ovoce.

Nesnáší:
Při stolování mu vadí, když je někdo moc upovídaný a nejí – a jídlo je pak studené. To Samuel nesnese.

Motto:
V životě se řídí mottem: „Just dodge.“

Očekávání:
Pro Samuela je zajímavá výhra a o tu se bude snažit. Dále bere svoji účast jako zajímavý osobní test, jak vše zvládne.

Vstoupit do diskuse- 306 názorů

reklama