Sára Procházková

Sára vystudovala střední školu s maturitou obor návrh a design interiéru a nábytku a také obor truhlář. Pracovala jako prodejce a pomocný montér dveří a zárubní. Nyní pracuje jako prodavačka elektro-instalačního materiálu.
Vstoupit do diskuse- 96 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Její rodinu tvoří její manžel a dcera, které je dva a půl roku. Život si s rodinou užívá plnými doušky a vždy jsou připraveni na překážky, které jim život přinese. Do pořadu se přihlásila sama, a to ze zvědavosti, aby poznala nové lidi a jejich kuchařské dovednosti. Ráda by se na chvíli dostala ze svého každodenního života a vyzkoušela něco nového.

Doufá, že se jí podaří ve stresových situacích zachovat klidnou hlavu. Pokud by vyhrála, tak by peníze použila na dovolenou s rodinou. Zbytek výhry by investovala do vybavení domácnosti. Jídla pro menu si pečlivě vybrala, protože se k sobě musí hodit. Její soutěžní jídla nejsou tak obvyklá, ale skvěle se doplňují. Sára je moc ráda připravuje. Jako zábavu si pro své hosty připraví kuželky o ceny – u nich v chodbě.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je optimistická a přátelská. Má smysl pro humor a nepokazí žádnou legraci. Miluje dobré jídlo a má ráda slušné lidi.

Zájmy:
Sára miluje vaření, cestování s rodinou a poznávání různých koutů naší republiky. Ráda chodí plavat a baví ji houbaření. Někdy ji baví i relaxovat.

Vztah k vaření:
Vaření je její vášeň, ráda ochutnává nové různé recepty a kuchyně. Vaření ji baví už od dětství.

Chutě:
Ráda připravuje různé kuchyně, protože každá má své kouzlo. Nejraději má francouzská, česká a asijská jídla. Převážně sní vše – nejraději má jednoduchá jídla uvařená kvalitně. Miluje drůbež, dobré hovězí maso, ale i ryby a zeleninu.

Nesnáší:
Nemusí moc přílohy, jako jsou těstoviny nebo rýže. Nikdy by nesnědla červenou řepu a koriandr.

Motto:
V životě se řídí vlastním rozumem než rozumem druhých lidí.

Očekávání:
Těší se na poznání nových lidí a skvělý poklidný týden plný nevšedních zážitků.

Vstoupit do diskuse- 96 názorů

reklama