Sára Sihelská

Sára vystudovala obchodní akademii ve Stříbře. Poté pokračovala ve studiu na Vyšší odborné škole hotelnictví a turismu v Poděbradech.
Vstoupit do diskuse- 208 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Pracovala čtyři roky v Irsku jako barmanka a barmanka-supervizorka. Momentálně je kvůli vládním opatřením nezaměstnaná. Je svobodná a žije se spolubydlící. Do pořadu ji přihlásila její spolubydlící, protože si myslí o Sáře, že umí dobře vařit. Jako zábavu si pro své hosty připraví ochutnávku potravin. Menu Sára poskládala z jídel, která znějí fádně, ale ona chce své hosty překvapit a připravit je jinak.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je společenská, odhodlaná a cílevědomá. Je vždy pro každou „špatnost“ a má hodně temperamentu. Zároveň je i stydlivá, empatická a dobrosrdečná.

Zájmy:
Jejím velkým koníčkem je cestování, sport, gastronomie, historie českých dějin a sledování dokumentů, seriálů a filmů. Má ráda čtení knih a soutěžení.

Vztah k vaření:
K vaření má kladný vztah – vaří ráda a u toho sleduje své oblíbené seriály a filmy. Je to pro ni odpočinek.

Chutě:
Mezi její oblíbená jídla patří mušle – slávky – a dále má ráda játra.

Nesnáší:
Jí anebo alespoň ochutná vše.

Motto:
V životě se řídí mottem: „Včera jsem byl chytrý, takže jsem chtěl změnit svět. Dnes jsem moudrý, takže měním sám sebe.“

Očekávání:
Těší se na nové lidi, které pozná, zábavu a nové zkušenosti.

Vstoupit do diskuse- 208 názorů

reklama