Šárka Camrdová

Šárka získala bakalářský titul na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy a nyní pokračuje v magisterském studiu.
Vstoupit do diskuse- 590 názorů
Šárka Camrová

Během vysoké školy pracuje na recepci ve francouzské instituci, jako korektorka v reklamní agentuře, odbavuje kulturní akce a doučuje český jazyk a francouzštinu. Čtvrtá hostitelka pochází z jihočeského Tábora, nyní žije ve zrekonstruovaném bytu na Vinohradech. Je svobodná, bezdětná, ale zadaná. S přítelem jsou spolu už pět let. S výhrou prý Šárka nepočítá, a pokud by přesto vyhrála, část peněz by dala rodičům a zbytek by si uložila.

Charakter:
Prý introvertní, samotářská, svědomitá, hodná, obětavá, pracovitá a klidná, ale zároveň i náladová, netrpělivá, nerozhodná a úzkostlivá. Má ráda řád, nesnáší nepořádek a neúspěch. Nevychází s machisty, šovinisty, homofoby a xenofoby.

Zájmy:
Cestování, vaření a pečení, kultura. Ráda chodí běhat, čte současnou poezii a navštěvuje koncerty a výstavy. Když čas dovolí, jezdí za rodiči na venkov.

Vztah k vaření:
Vaří ráda a často. Zajímá se o současný kulinářský diskurz a zkoumá jazyk gastronomických médií.

Chutě:
Má ráda vše, mezi její oblíbené pochoutky patří větrník.

Nesnáší:
Vnitřnosti, rybí polévku a nemusí tlusté maso.

Očekávání:
Zajímá ji průběh a zákulisí natáčení. Těší se také na to, že se během týdne dobře nají a že pozná zajímavé lidi, kteří mají stejný koníček jako ona.

Historka z vaření:
Už se jí prý „podařilo dvakrát rozbít sklokeramickou varnou desku, utrhnout dvířka od myčky, zapéct umělohmotný poklop v troubě, rozbít spoustu nádobí a několikrát spustila požární alarm“.

Vstoupit do diskuse- 590 názorů

reklama