Šestnáctiletý David už bydlí sám!

Budoucí zahradník a benjamínek týdne David (16) už bydlí sám a to je pro hosty překvápko…
David Robek
David Robek
archiv TV Prima

reklama

V úterý soutěžní večeři připraví teprve student prvního ročníku zahradnické školy David. Mladík se slušným smyslem pro humor a vše zelené žije obklopen kytičkami, na živobytí si prý zčásti opravdu vydělává už sám, ale rodiče má naštěstí kousek za rohem. David miluje kytičky a má jich plný byt. Jak ale dokáže uvařit? Ačkoliv nadšení mu nechybí, ukáže se, že zkušenosti bohužel ano. Davidovo menu má k dokonalosti hodně daleko. Navíc se na většinu chodů u něj dlouho čeká. Bude to docela nervák.

Natálka neprojde

Prostřeno! XVIII (27) Natálka neprojde
Prostřeno! XVIII (27) Natálka neprojde

David ale spolustolovníky odzbrojí svou bezprostředností, u stolu u něj dojde na celkem ožehavá témata kosmetických operací, zdravotních problémů, které se netýkají ani tak jeho, jako spolustolovnice Petry.

Spálenina nechutná

Prostřeno! XVIII (27) Spálenina nechutná
Prostřeno! XVIII (27) Spálenina nechutná

Zachrání večer alespoň zábava, kde květiny nemohou chybět? Předkrm, roláda tety Martiny, patří spíš ke klasice, i když sýrová roláda si stále najde své fanoušky, dokonce i u úterního stolu. Do italské polévky ale zapomněl kuchař zavařit nudle, a tak je skoro vodová. Hlavní chod, hostitelovo tajemství, je z kuřecího masa, místy je řízek spálený a místy naopak nedodělaný, což je u kuřecího masa docela průšvih. Brambory jsou studené a podivná omáčka spíš zbytečná. Nejlépe dopadl dezert s nekorektním názvem černoušek, ten hostům chutnal asi nejvíce.

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE!

reklama

reklama