Shaldavya statečně zápasí s češtinou. Do Prostřeno! se přihlásil, i když česky umí jen málo

Středeční hostitel původem z Indie musí v Prostřeno! překonávat jazykovou bariéru.
Prostřeno! XXIII (38) - Shaldavya
Prostřeno! XXIII (38) - Shaldavya
archiv TV Prima

reklama

Shaldavya nebo taky zkráceně Shaldu se do Česka vydal kvůli studiu a nakonec tu našel i lásku. Se svou českou ženou se pak sice na čas přestěhovali do Indie, teď už ale zase bydlí zpátky v Brně, kde se prvně poznali.

Naučit se česky není pro cizince vůbec jednoduché a své o tom ví také Shaldu. I když se snaží, co to jde, jazyková bariéra mezi ním a ostatními soutěžícími je dost silná. Aby v den, kdy hostí své soupeře, nevázla komunikace, přizval si na pomoc svou sympatickou manželku. „Já jsem přihlásila Shaldu do Prostřeno!, protože si myslím, že velmi dobře vaří a moc rádi bychom ukázali takovou jinačí kuchyni,“ vysvětluje mladá maminka.

Podívejte se, jak rodilý Ind zvládá náš těžký jazyk:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Prostřeno! XXIII (38) - Shaldavya statečně zápasí

Rozdíl mezi Českem a Indií není jen v řeči, kterou se v nich mluví. Soutěžící tento týden zjistí na vlastní pěst, jak odlišné jsou naše národní kuchyně. Podávat se budou jídla plná nejrůznějšího koření, tropických plodů a zvláštních vůní. Ne každý z hostů si ale bude v neznámých chutích libovat.

Těšíte se na nefalšovanou exotiku? Tak se nezapomeňte dívat na středeční Prostřeno!

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

reklama

reklama