Simona Pacltová

Simona je v současné době v invalidním důchodu – je po operaci srdce, a cítí se nyní dobře. Má voperovaný kardiostimulátor.
Vstoupit do diskuse- 947 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Dříve pracovala jako sociální pracovník v hospicové péči. Její práce ji velmi bavila a naplňovala. Věří, že až pomine covidová pandemie, tak se vrátí ke své práci. Nyní pomáhá svému manželovi a stará se o domácnost. Je vdaná, celkem pozdě se jí s manželem narodil syn Honzík, kterému je osm let. Z předchozích vztahů má dvě děti – syn Filip (34 let) a dcera Beata (27 let). Oba jsou dospělí a žijí a pracují v Praze. Do pořadu se Simona přihlásila sama, protože by ráda vyzkoušela tuto výzvu – chce zjistit, jestli se naučila za svůj život opravdu vařit a jestli bude chutnat jejím hostům. Její motivací je i výhra. Pokud vyhraje, tak část peněz přidá na rekonstrukci střechy, něco dá dětem a za zbytek nakoupí nějaké dobroty a uvaří dobré jídlo. Jako zábavu si pro své hosty připraví lovení a poznávání předmětů – trénink hmatu. Tato jídla si vybrala, protože jsou velmi dobrá a kachna je podle jejích slov „božská“.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že se snaží být aktivní.

Zájmy:
Jejím velkým koníčkem je její labradorka Andulka, se kterou chodí na cvičák a na výstavy. Hodně času věnuje svému synovi. Má ráda zahradu a péči o ni. S rodinou rádi jezdí na výlety, kempují, baví ji vaření, četba, poslech muziky a ráda se schází s přáteli.

Vztah k vaření:
K vaření má velmi kladný vztah – musí mít ale pro koho vařit.

Chutě:
Ráda připravuje omáčky, knedlíky, pečená masa a různá jednoduchá jídla. Má ráda pečení. Mezi její oblíbená jídla patří řízky, bramboráčky, svíčková omáčka, steaky, kachna a kuře. Nejvíc si pochutná na svíčkové na smetaně s knedlíkem.

Nesnáší:
Nemá ráda brokolici ani květák. Nikdy by nesnědla ledvinky.

Motto:
V životě se řídí mottem: „Život je dar, žij s radostí a pomáhej druhým.“

Očekávání:
Těší se na pobavení, naučení se něčemu novému a na případnou výhru.

Vstoupit do diskuse- 947 názorů

reklama