Simona Skružná

Simona má středoškolské ekonomické vzdělání. Pracovala kdysi jako úřednice státní správy, podnikala ve stavebnictví a dělala v pojišťovnictví. Nyní je zaměstnaná jako klientský pracovník na České poště.

Má tři dospělé děti – dceru Terezu, 30 let, a dvojčata Marka a Andreu, 27 let. Simona je vdova – manžel jí zemřel, když byly děti v pubertě, a to bylo pro Simonu těžké období. V současné době žije s přítelem střídavě mezi Prahou a Chrášťany. Příští rok by se chtěla natrvalo přestěhovat do Chrášťan. Pondělní soutěžící do pořadu přihlásil její partner, protože Prostřeno! spolu pravidelně sledují. Ona má jasno: Pokud by vyhrála, tak by část peněz použila na dodělání terasy u domu a za část by si zaplatila regenerační program. Jako zábavu si pro své hosty připravila střílení ze vzduchovky.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je většinou klidné a vstřícné povahy, a když ji něco naštve, tak vybuchne jako sopka a kolem ní srší blesky.

Zájmy:
Má ráda práci na zahradě, baví ji malování a focení, také řízení auta a jejím koníčkem je i sbírání kuchařek.

Vztah k vaření:
Vaří ráda, protože ráda ví, co jí a z jakých surovin je jídlo připravené.

Chutě:
Ráda připravuje jídla, na která mají s partnerem chuť. Mezi její oblíbená jídla patří tatarák. Jí vše, co je poživatelné.

Nesnáší:
Nemá ráda kyselé mléko. Při stolování jí vadí srkání polévky.

Motto:
„Ještě není konec, dokud nevyhraju.“

Očekávání:
Těší se na nové zkušenosti a pobavení se. Netají se ani tím, že výhra by se jí hodila na dodělání domu.

reklama