Soňa Hrabovská

Vystudovala střední umělecko-průmyslovou školu, obor výtvarnictví a umělecká fotografie. Poté si udělala nástavbu na pedagogické fakultě.
Vstoupit do diskuse- 0 názor

Po studiích se vdala na velký statek se spoustou zvířat, kde bydlela osmnáct let. Po smrti bývalého manžela se přestěhovala do Nového Jičína, pracovala jako výtvarník - pedagog a jako OSVČ se živila výrobou keramiky a tvorbou uměleckých předmětů. Momentálně je v plném invalidním důchodu, má tři dospělé děti, které mají vlastní rodiny a ona je hrdou babičkou sedmi vnoučat. Vloni se přestěhovala za svým přítelem do Otrokovic a vedou spolu prý krásný život. Ten bere takový, jaký je, protože přežila klinickou smrt a nyní píše knihu. Do pořadu se přihlásila sama –vaření doslova miluje a je to jeden z jejích velkých koníčků. 

Charakter:
Myslí si, že je upřímná, spontánní, autoritativní, ale na hodné lidi hodná. Někdy je výbušná – prostě „východňárka“ ze Slovenska. Nemá ráda hlupáky a arogantní lidi. 

Zájmy:
Výtvarné umění, vaření. Zajímá ji výklad karet, ezoterika a tajemno, psaní. Hodně času věnuje rodině.

Vztah k vaření:
Pozitivní už od mládí. Ráda připravuje vše, co chutná její rodině. Chutě: Má ráda vše, v jídle není vybíravá. Mezi její oblíbená jídla patří např. plněné papriky v rajské omáčce s rýží.

Nesnáší:
Neví o ničem, co by nejedla. Kromě psa, kočky nebo koně. Při stolování jí vadí přílišná vybíravost a mlaskání. 

Motto:
Věřit znamená v to, co nevidíš. Odměnou je vidět to, čemu jsi věřil.
Očekávání: Doufá, že zažije zábavu, pozná nové a zajímavé lidi a těší se na nové zkušenosti a zážitky. 

Reklama
Vstoupit do diskuse- 0 názor
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama