Jana Pállová

Pracovala jako prodavačka, také jako dispečerka. Nyní má pronajatou podnikovou prodejnu se zahrádkou u pivovaru v Náchodě, kde bydlí v domku se zahradou.
Vstoupit do diskuse- 348 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Je rozvedená a má dvě dcery. Jedna je dospělá a žije s přítelkyní, Jana bydlí s mladší, třináctiletou dcerou. Jana má přítele, ale nežijí spolu. Do pořadu ji přihlásila právě mladší dcera, protože si myslí, že máma umí dobře vařit. Pokud by vyhrála, peníze by použila na renovaci domečku a malou dovolenou.

Charakter:
Nesnáší nespravedlnost, sobeckost, lhaní a neupřímné lidi. Je přátelská a snaží se lidem pomáhat. Někdy je i vztahovačná a náladová.

Zájmy:
Vaření, houbaření a její pes. V létě má ráda koupání a slunce.

Vztah k vaření:
Je to pro ni způsob relaxace, největší radost má, když jejím hostům chutná a odcházejí od ní sytí a spokojení. Ráda připravuje českou kuchyni.

Chutě:
Má ráda zeleninové saláty a dobře ugrilované maso, českou kuchyni.

Nesnáší:
Houby a ryby. U stolu jí vadí posmrkávání.

Motto:
V životě nemá žádné motto, ale snaží se chovat tak aby mohla usínat bez pocitu viny.

Očekávání:
Doufá, že vše ustojí a nezklame svou dceru a lidi kolem sebe. Výhra by se jí hodila, ale není to pro ni priorita.

Historka z vaření:
Jednou se jí podařilo obalit řízky z hřibu satana, naservírovala je rodině s přáním dobré chuti. Když začali plivat hořká sousta z úst, krve by se v ní nedořezal, jak se bála, že blízké otrávila.

Vstoupit do diskuse- 348 názorů

reklama