VIP PROSTŘENO V. (29) 5. díl galerie  - Oldřich Navrátil

Téma diskuze: Oldřich Navrátil

Upozorňujeme veškeré účastníky webové diskuze, že svojí účastí na diskuzi nesmí porušit podmínky poskytování digitálních služeb. Všichni účastníci diskuze jsou mimo jiné povinni dodržovat platné právní předpisy (vč. ochrany osobnostních práv jiného).

Pro vstup do diskuze se prosím přihlaste ke svému iPrima účtu.
daniely 16.08.2012 17:54
Možná už to někdo zmínil, ale nechce se mi číst všech 16 stran příspěvků :-( Víte, kde pan Navrátil nakupoval maso? Předem děkuji za odpověď :-)
Janča R. (Anonym) 06.08.2012 14:47
Tento týden byl strašně fajn, taková pohoda ( jenom ji kazila paní Dolinová ), o paní Blanarovičové jsem věděla že je pohodářka, překvapila mě paní Andrdlová, je moc fajn a pan Navrátil je taky správnej chlapík. Jenom škoda, že tam místo paní Dolinové nevybrali někoho pohodovějšího, neustále rýpala, asi moc kamarádek nemá, když se jí pořád něco nelíbí.
izchen (Anonym) 31.07.2012 02:24
Mne se tenhle dil libil, vsichni umeli varit, Dolinova je spis Dylinova. Skoda, ze nevenoval sponzor dva zajezdy, to by bylo spravedlive...
Anonymous (Anonym) 31.07.2012 12:20
Jasně, sponzor by měl věnovat rovnou čtyři zájezdy (plus poukazy pro několik rodinných příslušníků). Z cizího se dobře rozdává, že ?!?
Merrylou (Anonym) 29.07.2012 10:00
Co je to za prostřeno - když vaří v restauracích a ve většině případech za ně vaří někdo jiný. Nechápu.Viz Pomeje, Štěpnička.Tak co tady hodnotíme.Nic.Paní Andrlová- nemělo chybu, nikdy jsem si nevšimla, jaká kočka je paní Blanarovičová.Jinak týden nic moc.Nádeníček ani Dolinová a její kydy i řeči i vaření/ mě moc neoslovili. A úplně se znemožnila,jak řekla že ani moc nenasvinili,že prostírání ještě může použít.Síla !! Paní Blanarovičová-moc hezká žena.
Anonymous (Anonym) 28.07.2012 23:24
mě přišlo že blanarovičová na dolinovou nemela nervy a davala ji to slusne najevo :D a dolinova: no, jako jsem se divila, ze tu ivanu tak chvali, me tak nechvalili!! a proc asi :D kdyz tam nuti lidi zpivat, cte jim tam nemisntej clanek a chova se jak s edémem na mozku.
Anonymous (Anonym) 30.07.2012 11:22
Taky jsem si toho všimla. Vypadalo to, že ke konce už na Dolinovou neměl nervy nikdo a dělali si z ní spíš srandu.
udivená (Anonym) 28.07.2012 16:13
dříve se pořadu zúčastňovali pro zábavu a výhra šla na charitu, to bylo lepší gesto než věcná cena pro jednotlivce.
janibrad 29.07.2012 00:14
Ja si myslim ze sponzor prostreno je unaveny darovat penize na charitu protoze vi ze darovane penize na charitu nejdou a lidem co penize byli darovany z nich uvidi hrozne malo a nebo neuvidi ani ten halir. Toto je muj nazor at se to nekomu libi nebo ne. Preji hezky zbytek vikendu =)
Anonymous (Anonym) 28.07.2012 15:48
Tak tohle může napsat pouze idiot a bohužel opakovaně. Nějaká závistivá paní, která by opět ráda rozdávala cizí penízky. Ženská, mysli trochu! Diskusní Radílková , zašly paní Ivance peníze na dovolenou a budeš mít klid! Paní Andrlová i pan Navrátil se asi velmi baví tvými doporučeními. Já být paní Navrátilovou a můj muž by dal krásnou výhru jiné ženě, tak ho zabiju!
Další příspěvky

reklama