Pavel Dvořák

Pavel ve vyučil jako kadeřník a jako kadeřník tři roky pracoval. Nyní se rozhodl dodělat si maturitu a pokračuje dál ve studiu, zároveň chodí na brigády.
Vstoupit do diskuse- 681 názorů
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Je gay, žije s manželem Ludvíkem, seznámili se před čtyřmi lety. Jeho partner pracuje jako manažer moravské firmy, takže často odjíždí i na celý týden pryč. Pavel bydlí v 3+kk v Ústí nad Labem. Do pořadu se přihlásil sám, protože rád zkouší nové věci a přijímá výzvy, které ho v životě posouvají dál. Pokud by zvítězil, přidal by peníze na rodinný dům nebo na zahraniční dovolenou.

Charakter:
Tvrdí o sobě, že je neposedný, kreativní, nápaditý, důvěřivý, trpělivý a dobrosrdečný. Má rád humor a dobrou zábavu.

Zájmy:
Hodně času mu zabere škola a brigáda. O víkendu jezdí rád s partnerem na různé výlety či do lázní. Rád vaří a peče, baví ho ruční práce. Protikladem těchto klidných koníčků je jízda na motorce a vyhlídkové lety.

Vztah k vaření:
Je to hobby, takže má k vaření velmi kladný vztah. Nejraději připravuje bramborové noky na různé způsoby a rád peče makronky.

Chutě:
Mezi jeho oblíbená jídla patří svíčková na smetaně, v jídle není vybíravý.

Nesnáší:
Ústřice, černá vejce a hmyz. U stolu mu vadí mlaskání a srkání.

Motto:
I kdyby šel čas posunout zpátky a mohl bych změnit špatné věci, kterých jsem se dopustil, tak bych to neudělal, protože bych se nenaučil, jak to dělat správně.‘‘

Očekávání:
Rád by vyhrál, také se těší na nové poznatky a zkušenosti ohledně vaření a na nové lidi.

Vstoupit do diskuse- 681 názorů
Reklama
Reklama