Petra Turková

Téma diskuze: Petra Turková

Upozorňujeme veškeré účastníky webové diskuze, že svojí účastí na diskuzi přijímají povinnosti a odpovědnost za dodržování pravidel používání webových stránek. Všichni účastníci diskuze jsou mimo jiné povinni dodržovat platné právní předpisy (vč. ochrany osobnostních práv jiného).

Napište svůj názor

Jeep8 (Anonym) 16.03.2018 10:10

Tahle partička byla ukázka typické omezenosti, podrazáctví a chamtivosti Moraváků. Jeden hloupej vidlák vedle druhýho. Tahle paní má gympl a nepozná Paříž,...natož, aby ,,tušila", kde leží!

Anitramos (Anonym) 12.06.2017 19:15

Petro,"Danušce" není co přát.Podrazila Vás 3 body,jinak byste vyhrála.Zajímalo by mě,co si o ní myslíte teď - po zhlédnutí pátečního dílu.Já bych výhru rozdělil mezi Vás,Karla a Lukáše.Ti aspoň mají nějakou morálku.Jan je stejný zmetek jako Dana.Udělala jste velkou chybu,že jste si několikrát zkritizovala svoje jídlo a řekla o předem připraveném dipu.Vy tři jste pro mě vítězové,Dana+Jan mají z ostudy kabát před celou republikou a měli by chodit jen kanálama,a to ještě za tmy,aby je nikdo neviděl z toho kanálu vylézat.

Anonymous (Anonym) 05.06.2017 14:14

Paní Turková, mám dojem, že stále ještě Danušce tleskáte, hlavně, že umíte poznat lidi a poučujete o tom Honzu. Přitom byste se od něho měli učit všichni.On Vás odhalil všechny.Jste kreatura paní Turková!

oneřtsorP (Anonym) 05.06.2017 13:16

Oprava: přebít

oneřtsorP (Anonym) 05.06.2017 13:15

V menu paní Petry jsem byla nejvíc zvědavá na 'uzený parmezán'. Žádný uzený se samozřejmě nekonal a vzhledem k tomu, že je to skutečně tvrdý sýr, je potřeba ho jemně nastrouhat aby se rozpustil (stejně se úplně nerozpustí) - takto nakrájený na velké kostky musela zbýt většina v cedníku.
Menu bylo sestaveno spíš pro efekt, škoda dobrých surovin, nevhodné kombinace a česnek musel přebýt chuť všeho.

Anonym (Anonym) 06.06.2017 08:40

Byl to obyčejný trojúhelník z marketu, ten její sýr, uzený, to mne pobavilo, oko není i.ča, oko vidí.

Napište svůj názor (Anonym) 05.06.2017 10:30

No, vidím, že se nové stránky povedly. U fotografií texty přes sebe, u některých minulých soutěžících nejsou recepty, u soutěžících budoucích nepřístupná diskuze...........fajn, PRIMA JEDE!
Hlavně, že zůstalo "ověřování" Nejsem robot, to vyklikávání hor, výloh prodejen, dopravních značek, je velmi důležité.

AnonymA (Anonym) 06.06.2017 08:51

10:30-tak to s Vámi naprosto souhlasím, je to ještě horší, než bylo, inovace se nepovedla, hlavně, že zůstaly přisprostlé komentáře.

Paní Petro, (Anonym) 05.06.2017 00:35

Paní Danuško, já zase tleskám Vám, to se zadařilo a doufám, že Vám spadla čelist, když jste dostala od té zmije jedovaté tři bodíky, Pravda, vaše vaření stálo za starou bačkoru, i když jste měla pocit, že by to bylo na 8 bodů, to teda ani náhodou, ale tři, to bylo skutečně málo. Ale jak vidno Vám to od té falešnice nevadí, když jste přátelé na fb! Jasně, kromě těch dvou mužských-bez Karla, jste stáli charakterově za prd všichni, Vy jste si jen na charakterní hrála,ale byla jste falešná rovněž. Co jste to za lidi, kteří tam do té pochybné reality show lezete?? Jen se zviditelnit a ukázat svoje domečky...ach jo!

brukyt (Anonym) 04.06.2017 19:21

Ta vařit neumí má malé IQ. Hovádko, co vyhrálo polovinu potřebuje peckovku. Nikdo z nich nemá o vaření ani páru, Dodávat chuť šťouchaným bramborem / šťouchané brambory jsem dělal jenom pro prasata/ je neschopnost. Chuť se dodá šťávou z pečeného masa, ale to se musí umět. Nikdo neumí udělat šťávu, proto dodávají chuť dipem-hnus totální.

Další příspěvky
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama