Radim Slíva

Radim vystudoval střední školu hotelnictví a turismu. Po škole pracoval jako číšník, vedoucí provozu a obchodní manažer hotelu.
Vstoupit do diskuse- 251 názorů

Posledních šest let žili s přítelkyní v Londýně, kde také pracovali. Nedávno se vrátili do České republiky, zařídili si krásné bydlení v bungalovu v Ostravě-Hrabové a plánují svatbu. Radima do pořadu přihlásila jeho přítelkyně, protože se spolu na pořad rádi dívali, ještě když žili v zahraničí. Pokud by druhý hostitel vyhrál, část peněz by si dal na spoření a část si nechal na financování stavby.

Charakter:
Sám o sobě říká, že je přátelský a pohodový. V novém kolektivu je spíše stydlivý a nekonfliktní, jinak je pracovitý a cílevědomý.

Zájmy:
Florbal, jízda na kole. S přítelkyní podnikají různé výlety, rád tráví čas s přáteli a rodinou – často a rád pro ně vaří a griluje. Jeho dalším koníčkem je hraní na herní konzoli.

Vztah k vaření:
Baví ho to, vaří rád a rád zkouší nové recepty a experimentuje. Rád připravuje domácí hamburgery a různá grilovaná masa. Rád se pokouší o recepty, které mu zachutnaly někde v restauraci.

Chutě:
Má rád českou klasiku i zahraniční jídla, která si doma připravují z italské, francouzské, anglické, americké i asijské kuchyně. Jeho nejoblíbenějším jídlem je poctivý domácí hamburger.

Nesnáší:
Chobotnici, vnitřnosti (kromě jater) a mušle. Nikdy by nesnědl hmyz. U stolu mu vadí hádky a křik.

Motto:
Work hard – play hard.

Očekávání:
Těší se na nové zkušenosti, zážitky a zábavu. Rád pozná nové lidi a zajímavé recepty.

Vstoupit do diskuse- 251 názorů

reklama