Radka Čebišová

Vystudovala střední pedagogickou školu v Berouně a ve studiu pokračovala na vysoké škole. Starala se o osoby se zdravotním postižením, působila v dětském rehabilitačním stacionáři a externě učila hudební výchovu a občanskou nauku.
Vstoupit do diskuse- 187 názorů
Radka Čebišová

Nyní pracuje už sedmým rokem v neziskové organizaci jako vedoucí sociální služby, sociální pracovník a lektor. Je vdaná, s manželem má desetiletou dceru Kateřinu. Doma jim dělají společnost pes Fanda a králík Nelina. Do pořadu se přihlásila, protože ráda vaří a peče a zajímá ji, jak obstojí ve stresové situaci před cizími lidmi. Hlavně se ale přihlásila kvůli devadesátileté babičce, která Prostřeno! sleduje a Radka ji chce překvapit. Pokud by vyhrála, peníze by přidala k investici na vlastní bydlení.

Charakter:
Tvrdí o sobě je že veselá, mírumilovná, má ráda zábavu, dobrou společnost, ale občas je i ráda sama. Když ji něco naštve, tak dokáže vybouchnout.

Zájmy:
Ve volném čase chodí ráda na procházky, baví ji práce na zahradě, ruční práce, historie, ráda zpívá a muzicíruje s rodinou.

Vztah k vaření:
Je to jeden z koníčků, vaří ráda a téměř každý den.

Chutě:
Miluje zeleninu na všechny způsoby, těstoviny, rizota, lasagne, bulgur a kuskus, pochutná si na smaženém květáku s bramborovou kaší.

Nesnáší:
Vnitřnosti, sulc a aspik, vařené zelí. Při stolování jí vadí srkání, mlaskání a skřípavý zvuk nože o talíř.

Motto:
Inclusion is about all of us. Person centred thinking. (Má to vytetované i na předloktí.)

Očekávání:
Těší se na dobré jídlo a nové chutě.

Historka z vaření:
Když jí bylo dvanáct, dostala první kuchařku – hrníčkovou. S mladší sestrou chtěly udělat mamince radost a pustily se do bramboráků. Receptu moc nerozuměla a údaj ¾ hrnku četla jako 3-4 hrnky, takže výsledkem byly spíše „moukoráky“ s příchutí brambor.

Vstoupit do diskuse- 187 názorů

reklama