Robin Juppa

Robin vystudoval taneční konzervatoř, ale tancem se neživí. Momentálně pracuje jako manažer v makléřské společnosti. Má rád svoji práci, baví ho komunikace s lidmi. Žije s přítelkyní v bytě 2+1 v Praze Braníku, v září by se měla odehrát jejich svatba.
Vstoupit do diskuse- 333 názorů

Děti zatím nemají, ale s partnerkou si pořídili kočičku. Robin se do pořadu přihlásil na popud celé rodiny. Pokud by vyhrál, tak by peníze použil na plánovanou svatbu a svatební cestu.

Charakter:

Považuje se za upřímného a zdravě sebevědomého člověka. Cholerik se v něm probouzí, když řídí auto.

Zájmy:

Ještě donedávna závodně tancoval společenské tance, s partnerkou rádi cestují. Rád vaří a hraje různé deskové a společenské hry.

Vztah k vaření:

Velmi pozitivní, je to hobby.Jednou si s rodinou doma udělali vlastní soukromé Prostřeno! Upřednostňuje poctivé vaření z čerstvých a kvalitních surovin.

Nesnáší:

Dušené vnitřnosti (plíčky, srdíčka a játra), nikdy by nesnědl hmyz. U stolu mu vadí říhání, mlaskání, mluvení s plnou pusou a kopání se pod stolem.

Motto:

V životě se neřídí žádným mottem.

Očekávání:

Těší se nanové zkušenosti ina to, že zažije vaření v časovém presu. Zajímá ho zpětná vazba od spoluhráčů. Doufá, že potká upřímné lidi, kteří budou hrát fair play.

Vstoupit do diskuse- 333 názorů

reklama