Simona Koutská

Simona pochází z Prahy a vystudovala střední školu. Po škole odjela na rok do ciziny jako au pair, poté pracovala jako internetová specialistka v mediální agentuře.
Vstoupit do diskuse- 244 názorů
simona koutska

Nyní je na mateřské dovolené s dvouletým synem a žije s přítelem v Hradci Králové, kde si postavili domeček. Další dítě čekají každým dnem, termín je v pátek. Simona chtěla do soutěže jít i přes vysoký stupeň svého těhotenství, velkou motivací je pro ni výhra. Cítí se dobře, a kdyby se holčička rozhodla přijít na svět dříve, nahradí ji budoucí švagrová. Pokud by vyhrála, peníze by investovala do domu.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je pohodářka, milá, tolerantní, jen když ji něco naštve, dokáže vybuchnout.

Zájmy:
Moc času na koníčky nemá – skoro vše se točí kolem dvouletého syna. Ráda chodí na procházky a do přírody se svými dvěma pejsky. Baví ji různé sporty, ty ale momentálně provozovat nemůže.

Vztah k vaření:
V minulosti sledovala pořady o vaření, absolvovala pár kulinářských kurzů, ráda chodí na gurmánské festivaly. Od té doby, co je na mateřské, se vaření stalo součástí jejího každodenního života a baví ji to. Ráda připravuje těstoviny, italská jídla, saláty, maso, polévky a dezerty.

Chutě:
Má ráda skoro vše, v jídle není vybíravá. Mezi její oblíbená jídla patří sushi.

Nesnáší:
Krevety a zvěřinu. U stolu jí vadí mlaskání, kýchání, smrkání a cintání kolem.

Motto:
Co tě nezabije, to tě posílí.

Očekávání:
Těší se na milé a příjemné lidi, pohodovou atmosféru a dobrou životní zkušenost. Doufá, že nenarazí na lež, zákeřnost a velké taktizování.

Vstoupit do diskuse- 244 názorů

reklama