Zuzana Vránová

První a nejmladší účastnice Zuzana studuje střední školu – obor bezpečnostně právní činnost. Nyní je ve čtvrtém ročníku, a tudíž ji letos čeká maturita. V budoucnu by se chtěla věnovat herectví, nejlépe v Praze, kam se chce po maturitě odstěhovat.
Vstoupit do diskuse- 436 názorů

Zuzka je nezadaná a bydlí s maminkou v Mostě v bytě 3+1, kde má růžový pokojíček. Má o osm let staršího bratra, který už žije sám. Do pořadu Zuzanu přihlásila kamarádka, se kterou se často dívají na Prostřeno! Pokud by vyhrála, peníze by si schovala na platbu školného v Praze.

Charakter:

Považuje se zaumělecký a extrovertní typ, má ráda zábavu a nesnáší nudu.

Zájmy:

Zpěv, herectví a kreslení.

Vztah k vaření:

Už odmala s maminkou ráda vařila. Hodně receptů se naučila právě od ní a další si sama vymýšlí, protože v kuchyni ráda improvizuje. Nejraději připravuje italskou kuchyni.

Chutě:

Má ráda maso, čínskou, mexickou a italskou kuchyni, miluje ostrá jídla a biftek s fazolkami na slanině.

Nesnáší:

Kmín, zelený pepř a kopr. Nevyhledává knedlíky a těžká jídla. Nikdy by nesnědla cokoli ještě živého. U stolu jí vadí, když někdo hltá.

Motto:

Sni, jako bys měl žít navždy. Žij, jako bys měl dnes zemřít.

Očekávání:

Těší se na seznámení s prima partou lidí a na to, jak si společně celý týden užijí. Za další plus považuje zkušenost s vystupováním před kamerou, protože se hlásí na hereckou školu.

Vstoupit do diskuse- 436 názorů

reklama