Spaní v rakvi, slepice Babiš v bytě v centru města! Tím to teprve začíná!

Ajťák Karel (28) spí v rakvi, v bytě chová slepici, ve vaně plavou rybičky, ve sklepě má sadomasochistický koutek, tam se ale nikdo neodváží. Tourettův syndrom se mu spustil poté, co ho nakopl pštros.
Karel - vizitka - Prostřeno!

REPRÍZA Do pořadu se Karel přihlásil sám, protože „chce dokázat, že lidé z IT oboru nejsou automaticky podivíni a zaslouží si stejný přístup jako ostatní“. Ve čtvrtek vstoupí na scénu silný hráč Viktor, jeho těhotná žena Linda se necítí dobře a zůstala doma. Viktor je suverén a lépe si rozumí s Pavlem než s Amosem. Byt v centru Prahy, kde žije Karel se svou slepicí, hosty v mnohém šokuje. Karel spí prý kvůli bolestem zad v rakvi. Pavel si to chce taky vyzkoušet, přiklopí víko a ve svém obleku i botách v rakvi skoro zůstane.

Pavel zůstal v rakvi

Pavel zůstal v rakvi - Prostřeno!
Pavel zůstal v rakvi - Prostřeno!

Víko se zaklaplo a nejde otevřít jinak než hrubým násilím. Hostitel má v pokoji také urny. Prozradí, že kromě svého syndromu, který ho nutí nekontrolovaně klít a sprostě nadávat, má další zdravotní neduhy. Ve vaně má rybičky, které by mu měly pomoci s jeho lupénkou, ale všechno to hostům dávkuje postupně. Karel je po Lindě zatím určitě nejlepší kuchař. Vařit umí a jeho francouzská cibulačka, hovězí plátek s pepřovou omáčkou a gratinovanými bramborami a žemlovka podle babiččina receptu jsou asi chutná jídla. Viktor ale nejí a vypadá to jako součást rodinné taktiky, jídlo kritizuje i Pavel, který toho ovšem sám jako kuchař moc nepředvedl. Oba pánové si notují a ještě se do rozrušeného hostitele, který by nejradši ulevil svému hromadícímu se vzteku, pořád strefují a Karla posílají do blázince.

Hádka

Karlovo bydlení - hádka - Prostřeno!
Karlovo bydlení - hádka - Prostřeno!

Ať radši odejdou, přeje si už hostitel, se kterým má soucit Jana i Amos. Amos se radši do bytu za Karlem ještě vrátí, ten už ale mezitím stačil zdemolovat část zařízení včetně obrazovky, dokonce mrštil o zeď i svým nepostradatelným sluchátkem…

Šmejdění u Karla

Šmejdění u Karla - Prostřeno!
Šmejdění u Karla - Prostřeno!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama