Stanislav Kubín

Stanislav studoval management sportu. Pracoval jako řidič mezinárodní přepravy v dodávce, dále jako číšník, barman a recepční. Nyní pracuje jako provozní restaurace.
Vstoupit do diskuse- 129 názorů
Stanislav Kubín

Žije s manželkou a dcerou Tamarkou (3 roky). Mají hezký a klidný život, který dost ovlivňuje jeho pracovní vytížení. Snaží se ale být rodině neustále na blízku. Ve své ženě má velikou podporu a dodává mu prý denní dávku optimismu. Svou účast bere jako výzvu – podle Stanislava se má zkusit vše. Chce zjistit, že zvládne uvařit pro své hosty „pod tlakem“ kamer v daném čase.

Pokud by vyhrál, tak by peníze použil na dovolenou – své dceři slíbil cestu letadlem k moři. O výhru se samozřejmě porve, ale není to důvod jeho účasti. Rád by ostatní hodnotil poctivě a podle zásluh. Jako zábavu si připraví střílení na střelnici – zábavou se bude začínat. Tato jídla si vybral i přes to, že ví, že není jednoduché zvládnou čtyři chody na grilu. Jde do toho s heslem: „Všechno, nebo nic.“

Charakter:
Je klidný extrovert, který má rád lidi kolem sebe. Je přátelský a snaží se zajímat se o své okolí. Umí být vztahovačný a urážlivý a občas i trochu přecitlivělý, ale zkouší na tom pracovat. Do věcí jde po hlavě a snaží se poučit nejen z vlastních chyb.

Zájmy:
Nejvíc volného času věnuje Stanislav své rodině. Má rád svoji práci a baví ho hrát FIFA PRO CLUBS.

Vztah k vaření:
Vaření má rád a baví ho.

Chutě:
Rád připravuje jídla na grilu – maso, zeleninu a sýry. Chtěl by pro své hosty připravit i flambovaný dezert. Moc rád vaří svíčkovou na smetaně a miluje vaření polévek, které jsou připraveny poctivě na másle s dobrým základem. Mezi jeho oblíbená jídla patří Pad Thai s krevetami, segedínský guláš a poctivá jihočeská kulajda.

Nesnáší:
Má rád vše – nemá rád zbytky a plýtvání. Jídlo miluje, ale umí být při jeho hodnocení i velmi kritický.

Motto:
V životě se řídí mottem: „Život je příliš krátký na nenávist a intriky. Dobré konej, dobré se ti vrátí.“

Očekávání:
Rád by si ověřil své kuchařské znalosti a zkušenosti. Rád pozná a ochutná jídla od svých soupeřů. Rád by poznal příjemné lidi a ukázal lidem krásné místo.

Vstoupit do diskuse- 129 názorů

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!