Stanislava Gabrielová

Stanislava má středoškolské vzdělání. Dříve podnikala v různých oblastech – měla obchod a poté dlouhou dobu provozovala fitness. Nyní je v domácnosti.
Vstoupit do diskuse- 480 názorů

Je vdaná – s manželem jsou spolu 25 let. Společně mají v pěstounské péči dceru (22 let) – je u nich od pěti let. S manželem žili 15 let na lodi ve Středozemním moři. I teď hodně cestují a léto tráví na lodi. Do pořadu ji přihlásily její dobré kamarádky, protože jim čtyřikrát do roka pořádá „domácí Prostřeno“. Pokud by vyhrála, pozvala by partu kamarádek na prima víkend. Jako zábavu si pro své hosty připraví hru – rozbalení dárků pomocí kuchyňské chňapky a ochutnávku netradičních surovin.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je pozitivní, ochotná, tolerantní, upřímná a kamarádská.

Zájmy:
Jejím velkým koníčkem je sport. V mládí hrála házenou. Baví ji jízda na kole, lyžování, jóga, H.E.A.T. a další. S manželem cestují a věnují se turistice a jachtingu. Její velkou vášní je zahrada a pěstování květin a zeleniny. V neposlední řadě mezi její koníčky patří vaření.

Vztah k vaření:
K vaření má velmi kladný vztah – vaří ráda z různých z čerstvých surovin a zajímá se i o různé zdravé alternativy jídel.

Chutě:
Ráda připravuje vše, na co je chuť – nemá problém s žádným jídlem. V kuchyni ráda experimentuje. Mezi její oblíbená jídla patří ryby, mořské plody – středomořská a východní kuchyně.

Nesnáší:
Při stolování jí vadí mlaskání, krkání a popotahování.

Motto:
„Když nemůžeš, tak přidej.“

Očekávání:
Neočekává skoro nic, jen by ráda udělala kamarádkám radost a neudělala si ostudu.

Vstoupit do diskuse- 480 názorů

reklama