Štěpánka Decastelo

Štěpánka vystudovala střední školu a poté pokračovala ve studiu na Vyšší odborné škole. Pracovala jako novinářka a redaktorka. Nyní vlastní svůj masérský salón, který se specializuje převážně na formování postavy.
Vstoupit do diskuse- 34 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Žije sama s jejím sedmiletým synem. Je samoživitelka. Děti má dvě – do její rodiny ještě patří devatenáctiletý syn – z toho už se stává samostatná dospělá jednotka. Tuto výzvu přijala, protože ji lákají nevšední zážitky. Líbí se jí možnost ukázat, jaká je, skrze jídlo. Dalším důvodem je její maminka, která nedávno odešla, ale vždy si moc přála, aby Štěpánka byla v Prostřeno!, tento pořad milovala. Zatím nepřemýšlela, jak by s výhrou naložila. Tato jídla si vybrala, protože všechna pro ni mají nějaký význam a mají příběh.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je pravděpodobně trochu divoká, pořád lehce praštěná a malinko „pankáč“. Je klasická požitkářka, co má ráda život – hlavně ten svůj.

Zájmy:
Je vášnivá motorkářka, jachtařka a výletnice – má ráda cestování.

Vztah k vaření:
K vaření má velmi pozitivní vztah. Někdy ji trochu mrzí, že její děti chtějí pořád ta stejná jídla dokola, a ona se tak nemůže v kuchyni víc kreativně rozvášnit.

Chutě:
Má ráda sdílená jídla – hodně jídla na stole a každý si může dát to, na co má chuť. Nejraději připravuje masa na různé způsoby, grilované sýry, různé druhy omáček a grilované zeleniny.

Nesnáší:
Není velký nadšenec do luštěnin, nemá moc ráda česká hutná jídla a vnitřnosti. Nemá problém ochutnat vše.

Motto:
V životě se řídí mottem: „Když umíš udělat šťastnou samu sebe, vyhrála jsi nad životem.“

Očekávání:
Těší se na zážitky a taky si chce užít šmejdění v cizích domácnostech.

Vstoupit do diskuse- 34 názorů

reklama