Svatopluk Vobejda

Druhý hostitel a jediný muž tohoto speciálního týdne vystudoval střední odbornou školu a pracoval jako fitness manager.
Vstoupit do diskuse- 0 názor
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

REPRÍZA Od dětství se věnoval sportu a dnes pracuje jako osobní trenér a lektor skupinových lekcí. Svatopluk je bezdětný, ale zadaný, žije s přítelkyní. Jeho účast v pořadu o vaření je jedna velká náhoda – Sváťa si řekl, že zkusit se má vše. Vždy chtěl poznat, jaké to je vystupovat před televizní kamerou. Dříve zkoušel nějaké castingy na reklamy, ale v televizním pořadu ještě neúčinkoval. Pokud by vyhrál, tak by peníze použil na dovolenou.

Charakter:
Sám o sobě tvrdí, že je extrovert a celoživotní optimista.

Zájmy:
Sport - věnuje se kulturistice, fitness a závodům strongman.

Vztah k vaření:
Kladný - vaří si denně a je zvyklý připravovat si jídlo do krabiček vždy na celý den. Rád připravuje maso, ryby a zeleninu.

Chutě:
Mezi jeho oblíbená jídla patří svíčková s knedlíkem, ale moc často si ji samozřejmě nedopřává. Hlavně jí maso a rýži.

Nesnáší:
Klasická těžká česká jídla, jako jsou například bramborové knedlíky s uzeným masem. Nikdy by nesnědl slávky a jiné mušle. Při stolování mu vadí nepořádek na stole.

Motto:
„Nikdy se nevzdávej“!

Očekávání:
Těší se na nové zkušenosti a zážitky. Rád pozná nové lidi, kteří se stejně jako on zajímají o zdravý životní styl.

Váha: 
Sváťa je kulturista a v období přípravy na soutěž sní až kilo masa denně. Jeho hlavní motivací nebyla původně ani tak nadváha, ale snaha dostat se do ideální formy a získat všechny potřebné živiny; samozřejmě se to neobjede bez speciální výživy s dostatkem živin, vitaminů a minerálů.

Vstoupit do diskuse- 0 názor

reklama