Tak to je hnus! Hostitelka z Prostřeno! má plnou postel kočičích chlupů

Samoživitelka Anna (34) zvládne dvě dcery a utáhne i pěkný dům, což soupeřky obdivují.
Anna Rosenkranzová
Anna Rosenkranzová
archiv TV Prima

reklama

Uprostřed týdne k sobě hosty domů pozve vyučená kadeřnice Anna, která nyní pracuje jako prodejkyně koupelen. I doma to má pěkné. V novém domě má spojený obývák s hezkou a účelnou kuchyní, kde bude svoji večeři připravovat. Anička chová dvě bílé britské kočičky, které miluje, přestože její gauč dostal už poněkud zabrat a chlupy jsou i v posteli. Ne všechno vyjde zcela pohodově – budou chloupky i na talíři, jak se bojí hostitelka?

Podívejte se, jak to vypadá u Aničky v posteli:

Prostřeno! XX (58) - Plná postel chlupů
Prostřeno! XX (58) - Plná postel chlupů

Anička vsadí na domácí českou kuchyni a její stůl je opět krásně prostřený. Jako na zámku. Úkol týdne, pečené ovoce, zajímavě naservíruje k paštice z krůtích a kachních jater. Domácí paštika s pečivem chutná dokonce i Tereze, která játra nemusí. Zato Michal se na předkrm po včerejšku moc netváří, Anička je na něj až moc upřímná a kritická. A strašně ho zajímá, jestli hostitelce nechybí v životě chlap.

Podívejte se na diskuzi o mužích:

Prostřeno! XX (58) - Muž pro Aničku
Prostřeno! XX (58) - Muž pro Aničku

Kvůli proměnlivému počasí se jde hned po předkrmu ven za celkem náročnou zábavou. Hostům aspoň slehne a Michal si chůzi na chůdách užije, to mu jde dobře. Pak na hosty čeká hovězí vývar s drobením, pro Míšu málo osolený a okořeněný, on to má rád ostřejší než holky. Hlavní „pečené kuřecí stehno trochu jinak“ je plněné fáší. Hostitelka stehna stáhla z kůže, obrané maso umixovala, ochutila a náplň vrátila zpět. „A protože jme ve Smetanově Litomyšli, smetana nesmí chybět,“ říká k receptu Anička. Je to už několik let, kdy se naposled s tímhle jídlem piplala, a trochu se bojí, zda bude mít úspěch. Třeba Tereza by si víc pochutnala na stehýnku klasicky upečeném. Už se ale trošku taktizuje, Soňa najde v roládě ořechovou skořápku, přesto jde však zatím o nejchutnější moučník týdne.

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

reklama

reklama