Takovou závist jste v Prostřeno! ještě neviděli

Právnička Sandra (31) je šikovná, pracovitá, jezdí na motorce a umí vařit. Taky má hezký dům – a to se neodpouští…
Sandra Úšelová
Sandra Úšelová
archiv TV Prima

Poslední hostitelka by mohla být silná soupeřka; nestydí se, je sebevědomá a hlavně – její menu se liší! Obsahuje právě onu vysněnou kachničku, dokonce s červeným zelím a karlovarským knedlíkem. Vdaná a zatím bezdětná vystudovaná právnička pracuje jako asistentka soudce a s mužem žijí spokojeně v Oseku u Berouna v hezkém domě ve vintage stylu. Na zahradě mají takovou malou zoo s papoušky, skleníkem a pergolou. Sandru do pořadu přihlásil manžel, který předpokládá, že jeho žena se ve světě neztratí. Sledovat Sandru při vaření mu dává za pravdu, někdy míchá obouruč, jde jí to opravdu pěkně od ruky, radost pohledět.

Podívejte se, jak holky Sandře závidí:

Prostřeno! XX (26) - Závist jede
Prostřeno! XX (25) - Závist jede

Jenže holky to vidí jinak, myslí si, že se Sandra povyšuje. Když přijde na stůl lákavá paštika s domácím pečivem, Petra se v tom jen tak porýpá, ani dobrý mrkvový krém s vývarem jí moc nechutná. Vašek si myslí, že „Petra je člověk, který bude hledat chyby i na jídle šéfkuchaře s michelinskou hvězdou“. A směje se tomu nejen on, ale už i Romana. Je nakonec ta největší hráčka Petra? Ve finále půjde hodně o taktiku, ale též o závist, protože Sandřino bydlení i vaření je na úrovni.

Závist holek bije do očí, podívejte se na videu:

Prostřeno! XX (26) - Holky závidí
Prostřeno! XX (25) - Holky závidí

Kluci si to užijí při šmejdění v garáži, Pavel se dokonce rozpovídá při pohledu na motorky obou manželů. To holky se proti Sandře zase spojí, Romaně se zdá, že Vašek je z „dokonalé“ Sandry úplně paf. Tak nějak si po celkem pohodovém týdnu začali vadit skoro všichni. A přitom poslední večeře je chutná, oko si též se všemi těmi krutonky, bylinkami a zelenými natěmi přijde na své, kachnička se jen rozsýpá. Václav si libuje, že maso je konečně šťavnaté, podle Petry se ale před hostitelkou předvádí. Prostě jak finále graduje a poslední domácí medovník s kávičkou je jak od profesionálů, úměrně tomu přituhuje…

Podívejte se, jak u Sandry přituhuje:

Prostřeno! XX (25): Přituhuje
Prostřeno! XX (25): Přituhuje

V zahradním skleníku si hosté mohou v rámci zábavy zasadit kytičku od Sandry. Holkám chvíli trvá, než se k tomu rozhoupají, a Vašek je už snad nechce ani nikdy vidět.

Jak dopadne závěrečné bodování ve středních Čechách? Zvítězí dobré jídlo, závist, nebo taktika? 

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

reklama