Taktik v Prostřeno! veřejně odhalen! Bude se stydět?

Páteční soutěžící, podnikatel Jan (28), si zopakuje recept tohoto týdne už potřetí. Maso na víně. Bude právě jeho zpracovaní potřetí servírovaného pokrmu stačit na výhru?
Jan Dvořák
Jan Dvořák
archiv TV Prima

Honzu do soutěže přihlásila jeho sestra. A on má jasno, jak by naložil s výhrou. Faktem ovšem je, že v pátek se při hodnocení nejvíc taktizuje, navíc jeho menu se dost opakuje – ve smyslu toho, že vše, co mohlo být, už bylo vařeno. Jan je podle své rodiny skvělým kuchařem, zvládne ale přípravu pokrmů i pro cizí hosty? Podaří se Janovi to, co od pořadu očekával? Tedy získat nové a pozitivní zkušenosti s natáčením? Nebo bude odcházet zklamaný?

Podívejte se, jak bude taktik odhalen:

Prostřeno! XXI (110): Taktik odhalen
Prostřeno! XXI (110): Taktik odhalen

Přestože je považován za pohodáře a sám sebe tak popisuje také, můžou ho jeho hosté pořádně rozhodit. Navíc si pro ně přichystá cizokrajné menu a to nemusí být všem po chuti. Nebo naopak ano?

Podívejte se, jakou exotickou polévku Honza naservíruje:

Prostřeno! XXI (110): Pho Bo
Prostřeno! XXI (110): Pho Bo

Navíc pátek je vždy nevděčným dnem, kdy soutěžící mají pocit, že mají poslední šanci zvrátit svá předchozí hodnocení. Bude tomu tak i dnes? Jak naladěni pro páteční zúčtování dorazí hosté světoběžníka a sportovce Jana? Sledujte už v pátek!

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Prostřeno! experti

Podívejte se na ty největší experty přes zdraví v historii Prostřeno!

reklama