Táňa Řeháková

Paní Táňa vystudovala Potravinářskou akademii, obor hotelnictví, kuchař a číšník. Poté si udělala rekvalifikaci jako kosmetička a vizážistka, nástavbové kurzy v oborech výživa, masáže dětí a kojenců, sportovní a rekondiční masáže, bylinkářství a aromaterapie.
Vstoupit do diskuse- 0 názor
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

REPRÍZA Věnovala se výživě malých dětí, kulturistů a pacientů s civilizačními chorobami. Práce ji bavila a vytvářela skladby vzorových jídelníčků. Po revoluci začala podnikat a z koníčku si udělala živnost a otevřela si studio pro lidi s kožními problémy. S tím samozřejmě souvisí i výživa. Táňa je podruhé vdaná, má syna Martina a dceru Danielu, je babičkou tří, brzy čtyř vnoučat. Táňa bude vařit v domě v České Třebové, kde pronajímá pokoje a má své profesionální zázemí. Do pořadu se přihlásila, aby představila recepty z vlastní knihy domácích receptů. Podle Táni vařit zdravě není strádání, ale požitek, který chutná a uzdravuje. Pokud by vyhrála, tak by peníze vložila do svého fotoateliéru.

Charakter:
Prý nekonfliktní, optimistická, zodpovědná, podnikavá, spolehlivá a přátelská. Nesnáší manipulaci a lež.

Zájmy:
Sbírá starožitnosti a baví ji restaurování nábytku, bydlení a design. Má ráda vysokohorskou turistiku, trempink, vodáctví, muziku, fotografování.

Vztah k vaření:
Je to pro ni nutnost v tom dobrém slova smyslu, aby mohla jíst chutná a vyvážená jídla.

Chutě:
Důležité je, aby měla čerstvé suroviny, které pocházejí nejlépe z domácích produkcí a chovů. Jí téměř vše, miluje krkonošské kyselo.

Nesnáší:
Nikdy by nesnědla syrová vejce a syrové maso nebo červy a žáby. Při stolování jí vadí nevychovanost a šťourání se v jídle.

Motto:
„Nechť jídlo je tvým lékem a tvůj lék nechť je tvým jídlem“.

Očekávání:
Těší se na nové zážitky, zajímavé lidi a novou inspiraci. Také doufá, že potká i nové přátele.

Váha:
Váhu si Táňa hlídá a zapisuje od roku 1992. Po předloňském úrazu začala přibírat a těžko s kily bojovala. Pomohla si až produkty keto diety, které jí nastartovaly hubnutí a podařilo se jí shodit šestnáct kilo. Váhu si drží a víc už ani hubnout nechce.

Vstoupit do diskuse- 0 názor

reklama