Tento týden v Prostřeno! navaří dva koloušci a tři zasloužilé matky

Prostřeno! bude i v tomto týdnu stát za to. V pohodové atmosféře se u stolu sejdou tři ženy a dva muži.
Prostřeno! XXIII (51): Parta z Prahy a středních Čech
Prostřeno! XXIII (51): Parta z Prahy a středních Čech
archiv TV Prima

reklama

Jak jim to bude u ploten šlapat? A jak si poradí s úkolem týdne, kterým je nyní příprava zapečeného sendviče? Kdo se na jeho přípravu vykašle, a kdo jej vymazlí k dokonalosti? Věkový rozptyl všech soutěžících opět vede k otázce, zda u plotny vyhrává zkušenost, nebo odvaha riskovat.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Prostřeno! XXIII (51) - upoutávka

Soutěžící budou i v tomto týdnu bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může přinést 10 tisíc. Ze stejné částky se pak bude moct těšit i jeden z diváků, pokud bude štěstěna na jeho straně. Sledujte Prostřeno! od pondělí do pátku a hlasujte!

Pondělí: Finanční analytik Petr (26) zaboduje hned první den.

Petr Zdražila
Autor: archiv TV Prima Petr Zdražila

Ovšem udrží svůj náskok i ve dnech dalších? Hostům se líbí jeho bydlení, servírování pokrmů i jejich nápaditost. Pomalu se nad talíři začnou oťukávat a při zábavě zjistí, že Prostřeno! a účast v něm může být docela fajn. Ovšem je teprve pondělí, takže není záhodno chválit dne před večerem. Do pořadu Petra přihlásila jeho dobrá kamarádka, se kterou si před lety dělal legraci z toho, že budou jednou v Prostřeno! – a ona mu to nyní splnila a přihlásila ho. Petr se považuje za přátelského, společenského a puntičkářského. Navíc upřímného. Bude takový i před kamerou? Sledujte už v pondělí!

Úterý: Maminka na mateřské dovolené Monika (34) ráda vaří.

Monika Bejšáková
Autor: archiv TV Prima Monika Bejšáková

V pořadu se objevila, protože neváhala a přihlásila se. Třeba aby zjistila, jestli zvládne, co její předchozí kolegové, ale také proto, že kdyby vyhrála, za peníze by si pořídila novou kuchyni. Ráda vaří z lokálních surovin, a to se promítne i do jejího menu. Jak se s tímto laskavým přístupem bude Monice v Prostřeno! dařit, uvidíte už v úterý. S ohledem na to, že je cílevědomá a důsledná, bude její pobyt v kuchyni doslova koncert.

Středa: Student Jiří (22) se do Prostřeno! dostal díky spolužačkám.

Jiří Bouček
Autor: archiv TV Prima Jiří Bouček

Přihlásily ho, on výzvu přijal a je jasné, že se nebude chtít dát zahanbit. Pokud by vyhrál, tak by peníze uložil na spoření. Jako zábavu si pro své hosty připraví kávový seminář – ochutnávku různých druhů kávy, informace o pěstování, pražení, dodávání a něco z historie kávy. Toto menu zvolil tak, aby bylo hezky vyváženo těžšími i lehčími jídly. V menu se střídá maso, ovoce, zelenina, bylinky. Bude takové menu jeho hostům chutnat? A kalkuloval Jiří s variantou, že někomu lehká jídla zkrátka nechutnají? Sledujte velice zajímavé setkání už ve středu. O hostech zjistíte víc, než jste si mysleli.

Čtvrtek: Personalistka Zuzana (50) je původem ze Slovenska, ale její jídlo rozhodně tradiční nebude.

Zuzana Kubáňová
Autor: archiv TV Prima Zuzana Kubáňová

Miluje totiž květák a rozhodla se z něj sestavit celé menu. To ovšem může být poněkud problematické, protože u stolu s ní bude sedět host, který květák rád nemá. Půjdou za to body dolů, nebo bude tento lapsus velkoryse odmávnut? A co bude Simona na návštěvě u Zuzany jíst? Sledujte už ve čtvrtek, co se bude dít nad plnými talíři. Bude to i o tom, že menu složené z jedné základní potraviny rozhodně nemusí být nudné.

Pátek: Invalidní důchodkyně Simona (54) se do soutěže přihlásila sama, protože chce zjistit, jestli se za svůj život opravdu naučila vařit.

Simona Pacltová
Autor: archiv TV Prima Simona Pacltová

Simona má dobré srdce. Kdysi pracovala v hospicové péči, a jakmile to půjde, zase by se ke své profesi ráda vrátila. Kromě rodiny miluje labradorku Andulku. Spolu s ní a se synem tráví hodně času venku – a jak říká, sází na kvalitní českou kuchyni. Ráda připravuje omáčky, knedlíky, pečená masa a různá jednoduchá jídla. Má ráda pečení. Mezi její oblíbená jídla patří řízky, bramboráčky, svíčková omáčka, steaky, kachna a kuře. Nejvíc si pochutná na svíčkové na smetaně s knedlíkem. V životě se řídí mottem: „Život je dar – žij s radostí a pomáhej druhým.“ Bude toto motto fungovat také v pátek, během jejích příprav? Nakonec – jak to všechno dopadne, uvidíte už v pátek.

Těšte se na páteční pokličky, nad kterými bude vše odhaleno! O soutěžících tohoto týdne se totiž hodně dozvíte!

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Prostřeno! a filmové a seriálové pecky na iPrima.cz nyní s novými vychytávkami

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!