Tereza Adamová

Tereza studuje na Gymnáziu Písnická. Je svobodná a nezadaná. Má ráda cestovaní a je zapálena amatérská kuchařka.
Vstoupit do diskuse- 0 názor
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Vařit bude u svého táty. Do pořadu se přihlásila sama, protože si chtěla vyzkoušet, jaké to je a zkusit si něco nového. Pokud by vyhrála, tak by peníze použila na rodinnou dovolenou. Jako zábavu si pro své hosty připraví skládání origami a poté závody, kdo doskočí nejdál. Tato jídla si vybrala, protože je vaří ráda a má je ráda i její rodina.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je extrovert. Někdy se až moc snaží být vtipná a někdy je trochu naivní. 

Zájmy:
Ráda cvičí jógu, baví ji kreslení a četba. Pokud to jde, tak se schází s přáteli a rodinou. Baví ji cestování a poznávání nových míst. 

Vztah k vaření:
K vaření má kladný vztah – odpočívá při vaření a je ráda, když se jí jídlo povede a jejím strávníkům chutná.

Chutě:
Má ráda vepřové a hovězí maso, sladké dezerty, sushi, nudle a italská jídla. Ráda připravuje dezerty – peče různé buchty, perníky a dorty.

Nesnáší:
Má docela dost alergií, a to na: ořechy, buráky, kešu, hodně druhů ovoce, jako je např. jablko, meruňka – vadí jí slupka. Oloupané nebo tepelně upravené ovoce jí nevadí. U stolu bývá tolerantní.

Motto:
V životě se řídí mottem: „Žij naplno.“

Očekávání:
Těší se na to, že si vyzkouší vaření pro čtyři cizí lidí před televizní kamerou. 

Vstoupit do diskuse- 0 názor

reklama