Tereza Bílková

Tereza vystudovala Pražskou konzervatoř – obor hudebně-dramatický. Poté pokračovala ve studiu na Filozofické fakultě Univerzity Hradec Králové – obor politologie, kde získala titul bakalář.
Vstoupit do diskuse- 45 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Živí se jako herečka. Proč se přihlásila? Zjistila, že nevyhledává nové výzvy a vystoupení ze své komfortní zóny není úplně to, co k životu potřebuje, ale hodlá to změnit a toto je pro ni příležitost. Pokud by vyhrála, tak by si vybrala jednu maminku samoživitelku, které by finance pomohly. Soutěžní jídla si vybrala, protože jsou lehká a snad v klidu zvládnutelná bez větších nervů. Jako zábavu si připraví hudební kapelu a improvizaci – bude to ZOO kapela – každý si vybere zvíře a bude „zpívat“ a hrát – páv, prase, opice atd. Hudebně si společně zajamují.

Charakter:
Sama sebe těžko popisuje – cílevědomě-necílevědomá, líná, pozitivní a workoholik. Asi vidí sklenici vždy spíš z poloviny plnou. Kouká se na svět tak, že vše se děje z nějakého důvodu.

Zájmy:
Má ráda divadlo, film, běh, jógu a zajímá se o politiku.

Vztah k vaření:
Na vaření se těší.

Chutě:
Nemá oblíbená jídla. Má ráda „prasárničky“, ale i zdravé jídlo. Mezi její oblíbená jídla patří koleno, žebírka, saláty, mango a cokoli se sýrem.

Nesnáší:
Při stolování jí vadí dusno a hustá atmosféra. Nepotřebuje k životu zabíjačku – kromě tlačenky. Nikdy by nesnědla červa.

Motto:
V životě se řídí mottem: „Nevěnovat pozornost lidem, kteří ji nechtějí věnovat nám.“

Očekávání:
Těší se, že se pobaví, vystresuje a snad se i dobře nají a popovídá si s kolegy.

Vstoupit do diskuse- 45 názorů

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!