Tereza Gargošová

Tereza vystudovala střední školu sociálních prací v Zábřehu, kterou zakončila maturitou. Pracuje jako servírka. Žije s přítelem, se kterým je tři a půl roku. Děti zatím nemají, ale v budoucnu je plánují.
Vstoupit do diskuse- 90 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Její život je její rodina – babička s dědou, maminka s manželem a sourozenci Romanka a Erik. Do pořadu ji přihlásila její nejlepší kamarádka, protože Tereza často mluvila o tom, že by to chtěla zkusit. Vaření patří mezi její koníčky a chce poznat nové lidi a ochutnat nová jídla. Pokud by vyhrála, tak by peníze investovala do vybavení bytu a jela by s přítelem na dovolenou. Jako zábavu si pro své hosty připraví poznávání aroma bylinek. Menu si připravila z jídel, která často a ráda připravuje.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je extrovert. Je zábavná, společenská, někdy výbušná a možná i v některých situacích vztahovačná.

Zájmy:
Mezi její koníčky patří jízda autem, kávička a pivečko s kamarádkou, rychlochůze, vaření, jízda na kole a lyžování. Mezi záliby řadí i práci servírky, která ji baví.

Vztah k vaření:
Vaření doslova miluje – v kuchyní ji to baví a uklidňuje. Pro svého přítele a rodinu vaří každý den.

Chutě:
Ráda připravuje polévky, omáčky, baví ji pečení dortů a příprava masa na různé způsoby.

Nesnáší:
Nejí dršťkovou polévku a nikdy by nesnědla samostatnou syrovou rybu.

Motto:
V životě se řídí mottem: „Nelituji ničeho, co jsem udělala. Lituji pouze toho, co jsem neudělala, když jsem měla šanci.“

Očekávání:
Těší se na získání nových zkušeností v kuchyni a poznání nových přátel.

Vstoupit do diskuse- 90 názorů

reklama