Tereza Kudrnová

Tereza se vyučila v Mariánských Lázních na učilišti v oboru kuchař-číšník. Pracovala vždy v nějakém fastfoodu a momentálně pracuje v bageterii.
Vstoupit do diskuse- 209 názorů

Je svobodná matka a má dceru Elizabeth, které je 8 let. Dcera chodí do školy v Plané, a tak je přes týden u babičky, a víkendy a prázdniny tráví s Terezou. Dcera je pro Terezu to nejdůležitější, co má. Doma jí dělají společnost tři kočky, které má moc ráda. Žije v pronajatém bytě v Plzni se spolubydlícím. Do pořadu ji přihlásil její kamarád. Pořad spolu sledovali, a on ji potom bez jejího vědomí přihlásil. Tereza by si ráda vyzkoušela, jaké to je vařit před kamerou, a chtěla by zjistit, jestli jídlo, které uvaří, bude chutnat i jiným lidem, než jsou její přátelé. Ráda by také získala výhru. Ráda ochutná něco nového a těší se na nové lidi.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je přátelská. Její máma o ní tvrdí, že má syndrom Matky Terezy a všem by chtěla pomáhat. Občas je zbrklá, někdy je praštěná a má ráda zábavu.

Zájmy:
Má ráda kočky a tetování. Ráda čte knihy a dává přednost motivační četbě.

Vztah k vaření:
K vaření má kladný vztah. Vaří ráda díky svému dědečkovi, který ji učil vařit od dětství.

Chutě:
Má ráda skoro vše a nevadí jí ochutnávat nová jídla. Ráda připravuje česká jídla a miluje těstoviny na všechny způsoby. Mezi její oblíbená jídla patří boloňské špagety a řízky se salátem.

Co nesnáší:
Nemá ráda sladkovodní ryby, jako je kapr. Nikdy by nesnědla mlékovou nebo dršťkovou polévku a šneky. Při stolování jí vadí položená čepice na stole a hlasité mlaskání.

Motto:
Již od základní školy se řídí mottem: „Kdyby tak chytří tušili, co dokážou vymyslet pitomci.‘‘

Vstoupit do diskuse- 209 názorů

reklama