Tereza Seidlová

Tereza vystudovala hotelovou školu obor hotelnictví a turismus, studium zakončila maturitou. Dále pokračovala ve studiu na Právnické fakultě (UK) – toto nedokončila. Pracovala jako prodejní asistentka v Manufaktuře a lektorka pole dance.
Vstoupit do diskuse- 22 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Během dospívání vyzkoušela různé brigády – jako recepční, pokojská, prodavačka a servírka. Nyní je na mateřské dovolené a je lektorkou pole dance. S přítelem Honzou má dceru Amálku (7 měsíců) a syna Mikuláše (3 roky). Tereze je 31 let. Účast v tomto speciálu se jí líbí, protože se těší na fajn lidi, kteří se vzájemně obohatí a stráví společně příjemný čas.

S natáčením má zkušenosti z pořadu Vychytávky Ládi Hrušky, WiFiNa a v souvislosti s pole dance dělala několik rozhovorů. Tato jídla si vybrala, protože je mají doma rádi a v jejich přípravě si je jistá. Výhru použije tam, kde je třeba – konkrétně zatím není rozhodnutá. Pokud bude pěkné počasí, tak by si jako zábavu ráda připravila bojovku na zahradě.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je přátelská, chaotická, důvěřivá a někdy je snílek.

Zájmy:
Jejím velkým koníčkem je pečení a vaření. Má ráda tanec, malování, šití a práci na zahradě. Baví ji vše, v čem se dá kreativně realizovat. Dříve byla velký fanda filmů a filmové hudby, ale na to jí teď už nezbývá čas.

Vztah k vaření:
Vaření miluje od dětství. Čas strávený v kuchyni je pro ni převážně radost, ale někdy má na sebe vztek, že něco pokazí, a už jí ukáplo i pár slz.

Chutě:
Má ráda vše, kromě dršťkové polévky a jelita. Mezi její oblíbená jídla patří poctivé jídlo, které je s láskou dělané.

Nesnáší:
Při jídle jí vadí mlaskání, a pokud někdo jí něco příliš rychle. Nejí dršťkovou polévku a jelito. Pokud bude jídlo dobře připravené ochutná klidně i cvrčky (ale musí mít zavřené oči).

Motto:
V životě se řídí mottem: „Je lepší mířit ke hvězdám a minout, než mířit na kupu hnoje a trefit se.“

Očekávání:
Těší se na zpestření a zábavu.

Vstoupit do diskuse- 22 názorů

reklama