Tereza Sejkotová

Tereza vystudovala ČVUT – biomedicínské inženýrství. Pracovala jako prodejce CT a MR scannerů ve východní Evropě. Nyní je 2,5 roku majitelkou fitness centra.
Vstoupit do diskuse- 154 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Je rozvedená a má dvě děti (5 a 7 let), které momentálně bydlí s bývalým manželem a mají střídavou péči. Do pořadu se přihlásila sama, protože miluje jídlo a vaření. Ráda to všem předvede ve svůj hostitelský den. Pokud by vyhrála, vezme děti k moři. Jako zábavu si pro své hosty připravila hádání potravin. Menu sestavila z jídel, která jsou zdravá a dobrá, protože právě to je pro ni důležité.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je velmi aktivní a ráda dělá věci, které ostatní považují za riskantní. Snaží se být vždy pozitivní a usměvavá.

Zájmy:
Ráda zkouší nová jídla a nové věci. Má ráda pohyb a tomu se věnuje i ve své práci. Baví ji čtení.

Vztah k vaření:
Vaření doslova miluje, je to její velký koníček.

Chutě:
Má ráda vše – není vybíravá. Mezi její oblíbená jídla patří omeleta. Ráda připravuje polévky, zmrzlinu, saláty a steaky.

Nesnáší:
Nejí pohanku a ochutná u svých soupeřů vše. U stolu jí ale vadí srkání.

Motto:
V životě se řídí mottem: „Zážitek nemusí být nutně kladný, důležité je, že je silný.“

Očekávání:
Těší se na nové lidi, které potká, a novou životní zkušenost, kterou jí to přinese.

Vstoupit do diskuse- 154 názorů

reklama