Tereza Tlášková

Tereza pracuje jako radiologický asistent v nemocnici. Má vysokoškolské vzdělání zakončené titulem magistr. Žije sama se svými syny (10 a 15 let).
Vstoupit do diskuse- 125 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Do pořadu se přihlásila sama, protože ráda zkouší nové věci a je ráda, když se něco děje. Zatím neví, jak by s penězi naložila, ale kolem jejich domu se toho najde dost. Tereza věří tomu, že peníze, které přijdou samy, nikdy nepřinesou štěstí. Jako zábavu si pro své hosty připraví lepení mušliček na korek. Menu sestavila z chutných jídel snadných na přípravu.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je klidná a velmi přizpůsobivá.

Zájmy:
Ráda pracuje na zahrádce, hraje v ochotnickém divadle a baví ji luštění sudoku.

Vztah k vaření:
Moc ráda jí a baví ji i vaření.

Chutě:
Má ráda v podstatě vše. Ráda připravuje jídla, která dobře vypadají, chutnají a voní. Mezi její oblíbená jídla patří podkrkonošské kyselo, které dělala její babička. Tereze se už nikdy tak dobré nepodařilo.

Nesnáší:
Při stolování jí vadí mlaskání a bouchání do talíře. Nemá ráda vnitřnosti. Nikdy by nesnědla mozek, ledvinky a další. Játra jí, ale nesmí myslet na to, k čemu vlastně slouží.

Motto:
V životě se řídí mottem: „Na vše nahlížej čistá, jako bys to viděla poprvé.“

Očekávání:
Těší se na dobrou zábavu, legraci a dobrou náladu.

Vstoupit do diskuse- 125 názorů

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!