Tobias Peter Lang

Tobias vystudoval německé gymnázium v Praze. Nyní pokračuje ve studiu práv v Pasově. Tobias se považuje za nezadaného, ale jeho přítelkyně by z toho nebyla nadšená.
Vstoupit do diskuse- 50 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Narodil se v Německu – má tátu Němce a máma je Češka. Má o dva roky mladšího bratra. Asi v sedmi letech se jen s mámou přestěhoval do Prahy. Během gymnázia byl rok studovat v Anglii, v Brightonu. Od sedmnácti let bydlí sám. V devatenácti letech se odstěhoval do Pasova, kde studuje. Studium je v Německu náročné a dlouhé. Kvůli covidu uvízl v Praze u mámy a od té doby je spíš v Praze. V Německu ho to při covidu moc nebaví a Prahu opravdu miluje. Studuje online a čeká na moment, kdy už to nebude možné a škola je povolá zpět do Pasova.

Do pořadu ho přihlásila jeho přítelkyně, protože se ho nedávno účastnil jejich známý a Tobias si dělal legraci, že to zkusí taky. Přítelkyně ho vzala za slovo a poslala přihlášku. Pokud by vyhrál, tak by si část nechal na zážitky s rodinou a přáteli a část by chtěl darovat charitě nebo nějaké osobě nebo osobám, které to potřebují. Jako zábavu si pro své hosty připraví šipky – má je přímo v obýváku. Jídla pro menu si vybral, protože je umí jeho máma naprosto dokonale a naučila ho je vařit. První chod je jeho recept, který nedávno vymyslel, a moc mu to chutnalo.

Charakter:
Sám sebe považuje za milého člověka, někteří o něm tvrdí, že je i vtipný. Je manipulátor a až moc o věcech přemýšlí. Miluje svoji rodinu a přítelkyni. Rád pomáhá druhým, umí si sám ze sebe udělat legraci.

Zájmy:
Rád hraje tenis – tomu se věnuje již od sedmi let. Dále hraje fotbal, který také hraje od dětství. Od roku 2019 hraje za klub Kly u Mělníka. Dále rád chodí cvičit do fitka, hraje na kytaru, zpívá, hraje golf a plážový volejbal. Miluje kulečník a není špatný v ping-pongu.

Vztah k vaření:
Vaření doslova miluje. Vaří často a moc rád. Bydlí už dlouho sám, tak se to naučil. Nejvíc se naučil od své mámy, která je vynikající kuchařka. Inspiraci čerpá u známých kuchařů, jako je Gordon Ramsay nebo Jamie Oliver.

Chutě:
Nejraději připravuje špagety nebo gnocchi po italsku. Miluje italská jídla. Má rád v podstatě vše. Je milovník jídla, takže mu chutná italské, japonské, americké i německé jídlo. Rád zkouší nové chutě a nebrání se novému.

Nesnáší:
Nesnědl hmyz ani divná čínská jídla.

Motto:
V životě se řídí heslem: „It izzzzz what it izzzzz.“

Očekávání:
Ví, že pro něj bude natáčení cesta mimo svou komfortní zónu. Pořad sleduje již dlouho. Očekává novou zkušenost, zábavu a zážitek. Rozhodně ho zajímá, jak zvládne pod časovým tlakem dobře uvařit.

Vstoupit do diskuse- 50 názorů

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!