Tomáš Hejna

Téma diskuze: Tomáš Hejna

Upozorňujeme veškeré účastníky webové diskuze, že svojí účastí na diskuzi nesmí porušit podmínky poskytování digitálních služeb. Všichni účastníci diskuze jsou mimo jiné povinni dodržovat platné právní předpisy (vč. ochrany osobnostních práv jiného).

Pro vstup do diskuze se prosím přihlaste ke svému iPrima účtu.
klarabrcicova 19.05.2022 11:23

Čo sa týka vystupovania, nie som odborník na etiku, ale myslím si, že ste si niekoľkými nevhodnými, arogantnými a povýšeneckými hláškami veľmi uškodil a nevyzeralo to vôbec dobre. Avšak, musím podotknúť, že tu boli o moc "neetickejšie" typy ľudí a ešte aj bodovali katastrofálne. Keďže ste v posledný večer dali 10 bodov, chápem to tak, že ste človek, ktorý ma oči otvorené a má v sebe určite kus charakteru.

klarabrcicova 19.05.2022 11:22

Myslím si, že v Prostřenu je veľmi odvážne (pokiaľ chce človek vyhrať) ísť "na trh" s tak zahraničnou kuchyňou, pretože nie každý je typ, ktorý by chcel ochutnávať niečo príliš nové. Byť tam ja, iné chute ocením (práve obedujem Tikka Masala), aj keď určtie nie všetko môže každému chutiť, ani mne nechutí všetko. Za mňa to bolo odvážne a možno keby bola tématická časť Prostřena "východní speciál", videli by sme úplne iné reakcie.

terezatumovic 12.05.2022 08:39

to je nechutnej chlap mele a mele nechtěla bych to mít doma

tomashejna84 13.05.2022 17:39

Vsadil bych se, že z toho Vašeho chlapa bych taky nadšenej zrovna nebyl. O tom je ale jiná reality show :-)

tuma.jitka 09.05.2022 13:17

Myslím, že Tomáš uvařil vcelku dobře, až na předkrm, který nebyl sám schopen sníst. Ovšem to, co mi vadilo nejvíc, byla kritika na stranu Dany. Říct dopředu, aniž bych znala bydlení, že to bude určitě kýčovité a směšné a že se to k ní hodí??? Vrchol arogance . Holt, komu není shůry dáno.....

tomashejna84 09.05.2022 13:33

Co se týká vyjádření jak byla sestříhaná situace u předkrmu najdete zde v historii konverzací.

tomashejna84 09.05.2022 13:34

Zdravím Jitko. Kdybyste tušila, co ve skutečnosti zaznělo a jak se to střihlo, budete se hodně divit. Ona totiž jiná verze je ta, že Dana je jednoduše upravená ženská a mohla by mít zároveň krásné čisté bydlení s přidáním dlouhého popisu idylického francouzského venkova včetně gastronomie a to se mi k ní hodí a v to jsem doufal. Což se potvrdilo. A bylo to vidět okamžitě na mé náladě ihned poté, co jsem přišel, protože jsem popsal přesně to, jak večer začal a jak se odehrál, ale po Česku.

martanek.k 08.05.2022 22:01

Dost zvláštní člověk... Trochu sebestředný, k ostatním dost kritický. Sám nebyl 100% ani zdaleka...ne všichni milují thajskou kuchyni, poskládat celé menu z thajských jídel byla celkem odvaha...nemyslím, že je zlý, mě přišlo, že žije v jiné dimenzi trochu. Upřímně? Ne všechna jídla se mu povedla. Mě vadila ta arogance a jeho egoismus. Mám z něj pocit, že má problémy sám se sebou. Hodnocením u Dany mě překvapil. Nemám takové lidi v oblibě, člověk se vedle něj musí cítit jako naprostý lůzr.

tomashejna84 08.05.2022 22:08

Děkuji za postřehy. Jak jsem kritický k ostatním, o to větší nároky kladu na sebe. Jinak bych nevyšvihnul večer na který jsem se 3 týdny v kuse připravoval (ano, nechodil jsem po tu dobu do práce a procházel jsem intenzivní přípravou. Abyste mohli vidět známý výsledek, investoval jsem necelých 50 tisíc do příprav - a zároveň tím tak ukázal paradoxy, o kterých je v těchto diskuzích řeč). Všechna jídla se povedla (důvody si najděte v diskuzi). Nedovolil bych si lajznout, aby se nepovedla.

howabout 09.05.2022 07:44

tomashejna84 - a teď se tu chlubíte nebo si stěžujete ?

Další příspěvky

reklama