Tomáš Mikulík

Tomáš vystudoval gymnázium. Při studiu střídal různé brigády jako security asistent na letišti nebo prodejce elektroniky. Nyní pracuje posledních pět let jako manažer v digitální reklamní agentuře.
Vstoupit do diskuse- 89 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Má přítelkyni, se kterou má krásný vztah, a nedávno spolu začali společně bydlet. Tomáš žije aktivní a společenský život, rád se baví se svými přáteli. Do pořadu se přihlásil sám, protože by rád zjistil, jak celé natáčení probíhá. Rád by poznal nové lidi i z jiné sociální skupiny, než ve které se pohybuje. Rád by si dokázal, že umí být pozorným hostitelem, a doufá, že se mu podaří uvařit kompletní večerní menu pro své hosty. Pokud by vyhrál, tak by peníze použil na cestování s přítelkyní. Pro své hosty si jako zábavu připraví zábavný interaktivní kvíz.

Charakter:
Sám o sobě tvrdí, že je poměrně upřímný. Má rád, když jsou lidé kolem něj upřímní a spokojení. Je dochvilný a svědomitý. Nemá rád vypjaté situace a nerad je řeší.

Zájmy:
Jeho velkým koníčkem je i jeho práce. Rád hraje deskové hry a provozuje různé sporty – fotbal, badminton, ping-pong, kulečník nebo jízdu na motokárách. S přítelkyní rád jezdí na výlety do přírody. Zajímá se o všeobecné dění u nás i ve světě, rád čte nebo hraje šachy.

Vztah k vaření:
Vaří rád, ale musí mít na vaření dostatek času. Pokud je v časovém presu, tak si jídlo raději objedná.

Chutě:
Rád připravuje kuskus se zeleninou a houbami, protože je to dobré a rychlé. Má rád téměř vše a nerad jídlem plýtvá. Určitě se najde pár věcí, které mu nechutnají. Jeho oblíbeným jídlem je kuřecí řízek s bramborovým salátem.

Nesnáší:
Moc mu nechutnají oříšky a ananas. Nemusí velké kusy vařené zeleniny.

Motto:
V životě se řídí mottem: „Průměrnost je výjimečná, pokud se všichni snaží vyčnívat.“

Očekávání:
Těší se, že se dozví něco nového, pozná nové zajímavé lidi a ochutná nová jídla.

Vstoupit do diskuse- 89 názorů

reklama