Tomáš Müller

Tomáš se vyučil v oboru sklář. Pět let pracoval u městské policie v Mladé Boleslavi, kde sledoval kamery, a pokud zjistil něco podezřelého, tak to hlásil důstojníkovi.
Vstoupit do diskuse- 261 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Ve dvaceti letech měl úraz a nyní je v invalidním důchodu upoutaný na invalidní vozík. Nedávno přišel o jednu nohu, ale i přes to všechno se snaží žít normální život jako ostatní lidé. Žije sám – nemá ženu ani děti. Do pořadu ho přihlásily manželky kamarádů, protože velmi rád vaří. Pokud by vyhrál, tak by peníze investoval do zlata. Jako zábavu si připraví výrobu domácích klobás. Tato jídla si vybral, protože vypadají dobře pro oko a jsou chutná.

Charakter:
Sám o sobě tvrdí, že je extrovert a paličák. 

Zájmy:
Rád rybaří, houbaří a stará se o zahrádku. Baví ho fotbal, zajímá se o ženy, hraje poker a baví ho výroba domácích klobás.

Vztah k vaření:
Vaření je jeho velkým koníčkem. 

Chutě:
Mezi jeho oblíbená jídla patří zelňačka, boršč a kulajda.

Nesnáší:
Jí a ochutná vše. Vadí mu, když příjemnou večeři kazí faleš nebo hloupý člověk.

Motto:
V životě se řídí mottem: „Nic mě nezastaví, jedu dál.“

Očekávání:
Těší se na dobré pobavení, hodně zábavy a možnou výhru. 

Vstoupit do diskuse- 261 názorů

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!