Tomáš Svoboda

Tomáš má titul Mgr. a vystudoval experimentální film. Celý život se živí jako fotograf, fotoreportér, esejista, umělecký fotograf a výtvarník.
Vstoupit do diskuse- 227 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Žije sám, je rozvedený a má dvě děti. Žije v bytě, který je zároveň i jeho ateliérem. Do pořadu se poprvé přihlásil sám, protože ho lákala nová zkušenost. Tentokrát reagoval na nabídku zúčastnit se speciálního „týdne šampionů“. Těší se na další natáčení, protože se minule skvěle bavil a získal zkušenosti. Zatím nepřemýšlel, jak by s další výhrou naložil. Tu první utratil z cestování a dodělání bytu. Jako zábavu si připraví ZNAKOVOU ŘEČ.

Charakter:
Působí dojmem velkého bohéma a volnomyšlenkáře.

Zájmy:
Jeho největším koníčkem je cestování, fotografování a poznávání nových míst.

Vztah k vaření:
Pokud má na vaření náladu, tak vaří rád. K jídlu má velmi pozitivní vztah – rád ochutnává něco nového.

Chutě:
Rád připravuje různá jídla, která poznal na cestách. Nejraději vaří asijská jídla. Mezi jeho oblíbená jídla patří správně udělaný pilaf s jehněčím masem.

Nesnáší:
Při stolování se snaží vyhýbat negativním tématům.

Motto:
V životě se řídí mottem: „Žij v přítomnosti.“

Očekávání:
Těší se na další dobrou zábavu a fajn lidi.

Vstoupit do diskuse- 227 názorů

reklama