Účast místo terapie, náročné menu a mnohem víc již tento týden v Prostřeno!

Prostřeno! bude i v tomto týdnu stát za to. Tři ženy a dva muži budou bojovat o čest hostitele a výhru k tomu. Komu se zadaří a s jakým menu? Experimentátorům, nebo klasikům?
Prostřeno! XXIII (91): Jihočeský kraj
Prostřeno! XXIII (91): Jihočeský kraj
archiv TV Prima

reklama

Dojde na oblíbené dezerty, jejichž jméno občas neumí nikdo vyslovit, ale také na klasické polévky, které mohou právě díky častému předvádění ubírat na celkovém hodnocení. Jak chutě ovlivní výsledné bodování? A kdo si poradí s úkolem týdne, kterým je tentokrát ryba? Kdo si s její přípravou a zakomponováním do menu poradí nejlépe? Kdo se nakonec předvede v nejlepší kuchařské kondici? Čí menu bude ohodnoceno vysokými body a kdo bude mít smůlu?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Prostřeno! XXIII (91) - upoutávka

Soutěžící budou i v tomto týdnu bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může přinést 10 tisíc. Ze stejné částky se pak bude moct těšit i jeden z diváků, pokud bude štěstěna na jeho straně. Sledujte Prostřeno! od pondělí do pátku a hlasujte!

Pondělí: Doručovatelka Patricie (27) se do pořadu přihlásila sama.

Patricie Žáková
Autor: archiv TV Prima Patricie Žáková

Chce překonat strach, trpí totiž panickou poruchou a chce ukázat, že i s ní se dá žít. Zatím vždy vařila jen pro dva lidi a nyní bude muset pohostit víc hostů. Zároveň bere svou účast jako terapii a doufá, že by jí to mohlo pomoci s její nemocí, protože bude muset překonat sama sebe. Pokud by vyhrála, tak by hned jela s přítelem na dovolenou. Jako zábavu si pro své hosty připraví malbu akvarelem. V životě se řídí mottem: „Jen ve tmě můžeš vidět hvězdy.“ Sledujte už v pondělí, jak se jí její den podaří.

Úterý: Studentka Lenka (16) se do soutěže dostala díky své tetě.

Lenka Trošková
Autor: archiv TV Prima Lenka Trošková

Pokud vyhraje, tak si peníze uloží na účet a investuje je v budoucnu. Jako zábavu si pro své hosty připraví vystoupení dvou kamarádů ze školy, kteří mají kapelu. Menu sestavila z jídel, která jsou podle ní chutná a skvěle do sebe zapadají. Její menu je poměrně náročné, podaří se jí splnit vše tak, jak si předsevzala? Nebo dojde na nečekané komplikace? Sledujte už v úterý, jak tohle dopadne!

Středa: Pracovník ostrahy Petr (44) se do soutěže původně nehlásil.

Petr Janolek
Autor: archiv TV Prima Petr Janolek

Přihlásil je s manželkou zeť, ale jeho žena nakonec nechtěla, tak se hájit rodinnou čest rozhodl Petr. Pochází ze Slovenska, v České republice je od roku 1982. Žije s manželkou Lenkou, se kterou jsou manželé sedm let. Jeho žena má z předešlého vztahu tři děti. Pokud by vyhrál, tak by peníze použil na zvelebení jejich bytu. Jako zábavu si pro své hosty připraví pantomimu. Svoje menu poskládal z pokrmů, které má rád, a myslí si, že by s nimi mohl uspět i u soutěžících. Jestli to tak opravdu bude, zjistíte už ve středu.

Čtvrtek: Pracovník v úklidové firmě Petr (29) se do pořadu přihlásil sám.

Petr Heřmánek
Autor: archiv TV Prima Petr Heřmánek

Má zkušenosti s účinkováním v našem pořadu – již vařil před deseti lety a tenkrát vyhráli všichni. Také účinkoval v Nebezpečných vztazích. Pokud by vyhrál, tak by peníze spořil na nové bydlení. Jako zábavu si připraví virtuální realitu. Menu poskládal z jídel, která má rád a chutnají mu. Výhra by byla skvělým bonusem. Splní se mu jeho přání? Jestli to tak bude, zjistíte už ve čtvrtek.

Pátek: Recepční Denisa (25) se do Prostřeno! dostala díky tomu, že ji přihlásila kolegyně v práci.

Denisa Váchová
Autor: archiv TV Prima Denisa Váchová

S partnerem si zrekonstruovali dům a přestěhovali se z města na vesnici, kde jsou moc spokojení. Syn už začal chodit do školky a Denisa pracuje v hotelu ve vesnici. Denisa ráda peče a nosí často ochutnat i do práce. Pokud by vyhrála, tak by část výhry věnovala rodičům jedné holčičky z vesnice, která je nemocná. Za zbytek by jela s rodinou na dovolenou. Během zábavy přijde na přetřes tradiční hra Hádej, kdo jsem. Menu si Denisa připravila z jídel, která nejsou časově tak náročná. Sledujte už v pátek, jak večer dopadne.

Těšte se na páteční pokličky, nad kterými bude vše odhaleno! O soutěžících tohoto týdne se totiž hodně dozvíte!

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Prostřeno! a filmové a seriálové pecky na iPrima.cz nyní s novými vychytávkami

reklama

reklama