Účastníky Prostřeno! zaskočí, do jaké čtvrti se během natáčení dostali

To tu ještě nebylo. Hostitel Ondrej totiž pozve soutěžící na místo, kam by si na procházku asi nevyšli.
Ondrej Kotlar - Prostřeno! XXIII (32)
Ondrej Kotlar - Prostřeno! XXIII (32)
archiv TV Prima

reklama

Úterní večer patří Ondrejovi. Hostitele, který je původem ze slovenské Nitry, kdysi na sever Moravy zavedla láska. Spolu s manželkou a třemi dětmi teď bydlí v dvoupokojovém bytě v ostravské části Přívoz. 

Návštěva této lokality u ostatních soutěžících vyvolá poměrně silné emoce. Po příjezdu před dům, kde se Ondrejův byt nachází, jsou všichni očividně v šoku z okolního prostředí. Při popisování zdejších poměrů pak pro ostrá slova nepůjdedaleko především aktivní důchodkyně a jediná dáma tohoto týdne Ludmila. 

Nazvali byste takové místo ghettem? Podívejte se:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Prostřeno! XXIII (32) - Rozčarování

Ludmila své rozčarování neskrývá ani po příchodu do Ondrejova bytu. Na to, že tu původně čekala spoustu drobností a tzv. lapačů prachu, je příbytek na její vkus až příliš skromně zařízen.  I v tomto případě se nebojí volit silné výrazy jako „holobyt“ nebo „odstrašující prostředí“. O něco shovívavější se po vstupu do bytu zdá být Honza, který byl alepůvodně také dost skeptický. „Naklizeno bylo, aby se neřeklo. V rámci možností,“ dodává lehce s úlevou.

Budou vám poměry, ve kterých žije Ondrej, připadat také natolik šokující? Nebo je snad Ludmila při výběru slov jen příliš dramatická? Přesvědčte se sami v úterním Prostřeno!

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

reklama

reklama