Učeň Michal v Prostřeno! využije pomoci ostatních. Bude od něj takový krok férový?

Učeň Michal z Prostřeno! se nechá unést... Co připraví sám a co paní mistrová?
Michal Kljajić
Michal Kljajić
archiv TV Prima

reklama

Učňové mají tento týden v Prostřeno! dovoleno přijímat rady od svých pedagogů. Michalovo počínání ale nezůstane jen u pouhého radění.

V učňovském speciálu Prostřeno! poznáte pět pilných studentů, kteří byli hrdě vysláni jako reprezentanti svých škol. Jelikož jsou tito účastníci teprve kuchaři v zácviku, mohou se během připravování obracet na své mistry a mistrové. Odborná konzultace se pak nezapře hlavně při pohledu na nabízená menu, která jen hýří cizími názvy a originálními kombinacemi.

Vůle ukázat svou školu v tom nejlepším světle se některým lehce vymkne z rukou. Středeční hostitel Michal přizná, že netuší, jak se vyrábí domácí zmrzlina, která hraje hlavní roli v jeho dezertu. Tím vyjde najevo, že její přípravu nechal zcela na zkušených rukou paní mistrové. To se ale nezamlouvá jeho soupeřům, kteří si kritiku na toto konto nenechají pro sebe. 

„Kdyby to aspoň nepostavil, jako když ta zmrzlina je ten základ, ale že tam je jakoby na dochuť,“ dodává vyčítavě jeden z Michalových soupeřů.

Podívejte se, jak Michal vysvětluje recept na domácí zmrzlinu:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Prostřeno!: Prostřeno! XXIII (18) - Nedělal to sám

Projeví se jejich pohoršení i na výsledném bodování? Zjistěte ve středečním dílu Prostřeno!

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!