Uyen Ta

Uyen se narodila v Hanoji, v hlavním městě Vietnamu. Do České republiky přijela, když jí bylo osm let. Vystudovala vysokou školu v Praze obor bankovnictví a finance – tomuto oboru se nevěnuje. Vždy pracovala v rodinných podnicích, které mají.
Vstoupit do diskuse- 292 názorů
Uyen Ta

Je vdaná za šéfkuchaře Khanha Ta. Pár tvoří již osmnáct let a mají spolu dva syny – Daník (5 let) a Beník (2 roky).

Hodně času věnuje rodině a svým synům. Pokud jí zbyde chvíle, tak má ráda sport – převážně thajský box a fitness. Miluje cestování a různé výlety s rodinou. Když je doma, tak ráda sleduje kriminálky, stará se o zvířata a pečuje o svoji malou zahrádku na terase.

Sama o sobě tvrdí, že je veselá, přátelská a miluje svou rodinu.

Vaří ráda, ale tak velkou vášeň pro vaření jako její manžel nemá. Uyen nejraději konzumuje už připravené jídlo.

Má ráda různé polévky (vývary se zeleninou, těstovinami, zeleninové krémy). Také jí chutnají omáčky s rýží nebo těstovinami. Z českých jídel má ráda koprovou omáčku, rajskou, cikánskou, hamburskou anebo italskou boloňskou omáčku. Z vietnamských jídel má nejraději PHO a jídla na polévkový způsob. Jako správná Vietnamka se neobejde bez jasmínové rýže. Miluje pití různých čajů.

Nemá ráda suchá, tučná a těžká jídla, jako je čočka s párkem a uzeným masem, dále nemusí cizrnu a fazole. Vůbec jí nechutná indická, mexická nebo turecká kuchyně.

Vstoupit do diskuse- 292 názorů

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!