V pátečním Prostřeno! se dozvíte, co používá Lucie místo ledničky a kdo má u ní doma parohy

Lucie z Prostřeno! má u domu svou vlastní oboru. Pohorší toto zjištění některého ze soutěžících?
Lucie Smítalová
Lucie Smítalová
archiv TV Prima

reklama

V pátek se hosté ocitnou v domě, ke kterému patří obora a dva rybníky. Vzhledem k tomu nikoho neudiví, že v obývacím pokoji jsou vystavené trofejní parohy. A ty měly i jméno. Ferda. Tak se jmenoval zaživa jejich nositel.

Podívejte se na kdo má u páteční hostitelky parohy:

Prostřeno! XXIII (25)- Panství
Prostřeno! XXIII (25)- Panství

Lucie se přizná, že obora jim slouží jako domácí lednice. Když potřebují maso, vědí, kam sáhnout a jaký kus si vybrat. Bude takový přístup někoho pohoršovat? To a mnohem víc se dozvíte už v pátek.

Lucie vysvětluje, kam chodí pro maso. Podívejte se:

Prostřeno! XXIII (25)- Lednička v oboře
Prostřeno! XXIII (25)- Lednička v oboře

Maminka na mateřské dovolené Lucie (38) byla do soutěže přihlášena svým synem. A toho opravdu nesmí zklamat. Vaří výborně, hosté jsou z jejího výkonu nadšeni. Dokonce se díky její taktice potvrdí, že Zdeňka takovým taktikem není. Nejspíš. O to větší bude překvapení nad pokličkami. Na zvěřinových hodech si Lucčini hosté pochutnají, ovšem najde se někdo, komu některá sousta zhořknou v ústech. Proč a jak své chování hlavní taktik nakonec vysvětlí? Bude Lucce její koncert v kuchyni stačit na výhru, nebo se bude muset spokojit s pouhou účastí ve hře? Hra je v tomto týdnu rozjetá tak, že se nestačíte divit! Sledujte už v pátek, co jste během týdne nepostřehli!

Těšte se na páteční pokličky, nad kterými bude vše odhaleno! O soutěžících tohoto týdne se totiž hodně dozvíte!

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

reklama

reklama