V Prostřeno! bude kadeřnická show

Kristýna (25) je na mateřské, ale přesto pracuje. Manžel si myslí, že je nejlepší kuchařka na světě, bude alespoň nejlepší kuchařkou tohoto týdne?
Kristýna Ermanová
Kristýna Ermanová
archiv TV Prima

reklama

Kristýna je na mateřské dovolené. Předtím pracovala jako kadeřnice – s manželem mají společně kadeřnictví v Plzni. S manželem Martinem má dceru Marilyn (10 měsíců) a syna Williama (4 roky). V novém domě bydlí teprve tři měsíce. I když je Kristýna na mateřské, tak si občas odběhne do kadeřnictví za svými klienty, kde se odreaguje, a děti mezitím pohlídá babička. Sama o sobě tvrdí, že je optimistická, komunikativní, energická, veselá a má vždy ráda svůj názor. Do pořadu ji přihlásil její manžel, protože si o ní myslí, že je dobrá kuchařka.

Podívejte se, jak Kristýna připravuje hovězí carpaccio:

Prostřeno! XXI (73): Příprava carpaccia
Prostřeno! XXI (73): Příprava carpaccia

Kristýna se těší, že zjistí, jak probíhá celé natáčení, a doufá, že si užije zábavu a dozví se něco nového. Nemůže se dočkat seznámení s novými lidmi a odběhnutí od rodinného stereotypu. Pokud by vyhrála, tak by peníze investovala do domu. Zatím nemají hotovou terasu a zahradu. Případně by jela s rodinou na dovolenou. Mezi Kristýniny koníčky patří hudba, divadlo, muzikály a zpěv. S manželem oba rádi zpívají a chodí na karaoke. Mezi její koníčky patří i jejich děti, se kterými tráví nejvíc času.

Podívejte se, kdo si bude doslazovat polévku:

Prostřeno! XXI (73): Slazení polévky
Prostřeno! XXI (73): Slazení polévky

Menu sestavila takové, aby bylo rychlé a snadné na přípravu. Odhalí tuto taktiku spolusoutěžící? A jak ji ohodnotí? Zaujme hovězí carpaccio s bagetkou, tomatová polévka s parmazánem nebo lososový steak? Zábava potěší především ženy. Kadeřnická show je to, co chtějí vidět. Jak jí ale nakonec ohodnotí?

Podívejte se na kadeřnickou show:

Prostřeno! XXI (73): Kadeřnická show
Prostřeno! XXI (73): Kadeřnická show

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

reklama

reklama