Václav Paur

První hostitel vystudoval střední školu dopravní s maturitou. Nyní pracuje u poskytovatele internetu v oddělení péče o zákazníky.
Vstoupit do diskuse- 1015 názorů

Václav je svobodný, momentálně bez partnerky, stále se ještě zcela nevyrovnal s rozchodem s přítelkyní. Byt sdílí se spolubydlícím ve 2+1 v domku ve Slaném. Pochází z Liberce, kde má celou rodinu. Mezi jeho koníčky patří el. hudba. Do pořadu se přihlásil sám, protože mu o tom často povídala jeho maminka, také chtěl bývalé přítelkyni dokázat, že to zvládne. Pokud by vyhrál, část peněz by použil na uhrazení dluhu z minulosti a vzal by na dovolenou osobu, které to slíbil.

Charakter:
Považuje se za flegmatika, ale v některých věcech je velký puntičkář, a když se mu nedaří, umí i vybouchnout.

Zájmy:
Mezi jeho koníčky patří hudba, DJ-ing a skládání muziky. Rád plave a hodně ho baví vaření.

Vztah k vaření:
Vaření doslova miluje. Rád ochutnává a zkouší nové chutě a rozmazluje své okolí dobrým jídlem. Pokrmy připravuje z čerstvých surovin a vždy se rozhodne až při nákupu, co bude vařit.

Chutě:
Má rád čerstvé a kvalitní suroviny, mezi jeho oblíbená jídla patří špenátové nebo boloňské lasagne.

Nesnáší:
Má rád vše, ale pokud mu někdo namaže tavený sýr s eidamem na listové těsto a bude tomu říkat šnek, tak bude mít výhrady. Při stolování mu vadí pomlouvání lidí, kteří u jídla zrovna nesedí.

Motto:
Nezatěžovat se maličkostmi a nedělat z malých chyb velblouda. Pokud je něco správné, tak se toho držet a nebrat ohledy na ostatní.

Očekávání:
Těší se na nové zkušenosti a rád pozná nové lidi a jejich bydlení.

Historka z vaření:
Jednou dělal své přítelkyni „ztracená vejce“. Když dali vejce vařit, vzniklo jedno vejce…. Vejce byla doslova ztracená a hodně se u toho nasmáli.

Vstoupit do diskuse- 1015 názorů

reklama